Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Головна > Спортивне харчування

Спортивне харчування NUTREND в Україні

Компанія NUTREND D.S., a.s. була заснована 1993 р. у Чехії та спеціалізується на розробці й виробництві спортивного харчування та дієтичних добавок.

Протягом багатьох років успішної роботи компанія NUTREND здобула репутацію провідного виробника, посівши лідерську позицію на чеському ринку спортивного харчування.

На сьогодні продукцію компанії NUTREND можна знайти на полицях аптек, у магазинах здорового харчування, в спортивних магазинах та фітнес-центрах не лише Чехії, але й багатьох інших країн Європи та всього світу.

Основні орієнтири компанії NUTREND – це високоефективні та водночас абсолютно легальні складові компоненти продукції. Усі продукти ТМ NUTREND сертифіковано Антидопінговим комітетом Чеської Республіки, а також схвалено Міністерствами охорони здоров'я Чехії, України та інших країн.

Офіційний дистриб'ютор NUTREND в Україні – ПП "Дельта Трейдинг" – активно співпрацює та підтримує вітчизняні спортивні команди, а також бере участь в організації професійних і аматорських змагань, працює з кількома українськими школами вищої спортивної майстерності.

Сьогодні компанія NUTREND є провідним європейським підприємством, що виробляє найкраще спортивне харчування та харчові добавки не лише для спортсменів, але й усіх прихильників активного способу життя.