Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Велнесс > Вітаміни та мінерали

Витамины и минералы

Очень активные люди должны получать адекватное количество необходимых витаминов и минералов с целью обеспечения надлежащего функционирования организма. Недостаток, также как и избыток, некоторых витаминов и минералов неблагоприятно сказывается на человеческом организме. Если вы хотите, чтобы ваше тело было в порядке, а также хотите предотвратить простуду и усталость, вам необходимо употреблять достаточное количество витаминов и минералов. У вас достаточно времени, чтобы съедать 500 г овощей и фруктов ежедневно? Если нет, то попробуйте наши пищевые добавки и обеспечьте свой организм необходимым количеством этих веществ.

Витамины являются органическими веществами, которые требуются организму в малых количествах каждый день для обеспечения важных биохимических реакций. Организм не может производить их самостоятельно и, поэтому, их можно получить только в процессе питания.

Минералы – человеческий организм нуждается как минимум в 20 различных минералах для обеспечения нормального функционирования организма. Многие из них необходимы в ничтожно малых количествах, а некоторые – в больших количествах.

Curcumin + Bioperine + Vitamin D

Новий Curcumin + Bioperine + Vitamin D належить до найкращих продуктів у своїй категорії на ринку. Ефективність куркуміну в цій комбінації підтримується біоперином і вітаміном D. Завдяки унікальній технології і рецептурі здатність засвоювати куркуміноїди у 185 разів вища ніж у куркуміну у натуральному вигляді, а дві капсули цього продукту у 27 разів ефективніші ніж звичайні таблетки.

Детальніше

Multicomplex Compressed Caps

Вітаміни чи мінерали? Більше немає потреби обирати. Збалансоване поєднання вітамінів, мінералів та активних екстрактів, що підвищує імунітер, стимулює фізичну і розмову продуктивність та гармонгізує тіло. Капсули 2 типів - Multivitamin та Multimineral, у практичній 30-денні уавковці.

Детальніше

Multivitamin Compressed Caps

Новий екстремально ефективний продукт, що містить широкий спектр вітамінів, рослинні екстракти та біоактивне молозиво у ідеальному співвідношенні. Вживається як збалансована харчова добавка для всіх людей, в тому числі спортсменів.

Детальніше

Multimineral Compressed Caps

Новий екстремально ефективний продукт, що містить мінерали у хелатній формі. Вживається як збалансована харчова добавка для всіх людей, в тому числі спортсменів.

Детальніше

Vitamin C with rose hips

Продукт містить вітамін C і характеризується ефектом пролонгованої дії. Вітамін C є антиоксидантом, що допомагає виводити вільні радикали. Шипшина є джерелом біофлавоноїдів, які багаторазово посилюють ефект вітаміну C, прискорюють відновлювальні процеси (загоєння дрібних ран, опіків, пошкоджених тканин, зв’язок і т. ін.).

Детальніше

Omega 3 Plus Softgel Caps

З кожною капсулою ви отримуєте преміальну форму риб’ячого жиру, що збагачений вітаміном D та містить концентровані ейкозапентаєнову (EPA) і докозагексаєнову (DHA) жирні кислоти Омега-3.

Детальніше