Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Велнесс > Поради > Ранкові тренування - 8 переваг ранк…

Ранкові тренування - 8 переваг ранкових тренувань!

Не полюбляєш рано вставати? Тобі ж гірше! І ось чому!
Мабуть, не один з вас чув про те, що рівень тестостерону (а ще гормону росту тощо) зранку вищий, і це є приводом прокидатися раніше та йти тренуватися. Тобто ранок - найкращий час для відвідування спортзалу.

Але у кожного з нас своє життя і відправитися на таке тренування не є простим рішенням, оскільки багато хто , як правило, обирає час для спорту саме після роботи. Це легко перевірити, відвідавши будь-який фітнес центр після 18-00 і ви, якщо маєте абонемент - прекрасно це знаєте.

Ми наведемо вам 8 значних переваг для того, щоб ви зрозуміли, чому варто прокидатися раніше. Ні в якому разі не кажіть собі, що це не для вас, а дочитайте статтю до кінця!

1. Набагато легше виконувати вправи, які складаються із сетів (або суперсерій).

Спроба зробити трисет  або звичайний сет - це майже неможливо виконати у натрамбованому залі: хтось також захоче на той самий тренажер, а інша дівчина у цей час поцупить ваші гантелі. Інші відвідувачі будуть дивитися не дуже дружнім поглядом, коли вам відразу знадобиться стільки приладдя.

Але вам це не так страшно, якщо наважилися піднятися раніше і виконати усі вправи свого тренування,  доки інші спали. Сети люблять ранок!)

2. Ваші гормони працюють на вас!

Як уже згадували раніше: зранку рівень ваших анаболічних гормонів значно вищий, ніж увечері.
Саме так ви зможете якісно наростити м'язи, доки гормони будуть циркулювати і досягнуть найвищої точки під час тренування.

3.  У вас залишиться більше часу для інших справ.

Ми можемо заробляти на життя у спортзалі, але це не повинно  бути пріоритетом номер один.  Ніщо не є важливішим, ніж сім'я. Звісно ж, існує компроміс між часом, витраченим на спортзал, і часом, який ви залишаєте для своїх близьких. Ось чому краще виділити ранок для тренування, ніж увечері змагатися з часом-пік на дорозі і у фітнес центрі, летіти в душ та встигнути виділити годинку і сили для близьких. У цьому випадку математика дуже проста.

4. Ви будете значно уважнішими на роботі або під час навчання.

Виконання вправ постійно підвищує концентрацію, таким чином організм буде достатньо збудженим для наступного етапу: як правило це навчання або робота. Тобто, однією із переваг ранкового тренування є наступна концентрація для майбутньої роботи - ви будете значно уважнішими.

Якщо у вас виникають проблеми із вранішньою енергією, вам завжди допоможуть спеціальні спортивні добавки для ранкових тренувань. Вони допоможуть вам сфокусуватися, дадуть необхідну енергію, силу і витривалість.

5. Ваші шанси пропустити тренування суттєво зменшаться.

Зранку, коли ви п'єте каву, набагато менша кількість факторів буде вас відволікати і демотувати. Ввечері ви і самостійно можете навести купу таких прикладів: невчасний звіт на роботі або навчанні, втома і т.д.  Натомість зранку ви збираєте речі, снідаєте необхідними складними вуглеводами або протеїном і вирушаєте прямо до тренажерної зали.

6. Ви зможете підняти  рівень метаболізму до нового рівня!

Без сумнівів, фізична активність може підвищити рівень метаболізму. Найбільний максимум залежить від вашого рівня фізичної підготовки і типу тренувань, який ви обрали. Якщо ви почнете тренування зранку, у будь-якому разі рівень метаболізму зросте и організм спалюватиме більше калорій до кінця дня. Після навантаження м'язи потребуватимуть більше кисню, ніж у звичайному стані.

Щоб отримати максимальний метаболічний сплеск, виконуйте кардіо-навантаження на усіх тренуваннях, а якщо додати термогенний продукт  - то ви ще додатково зможете конвертувати жир в енергію і спалювати зайві калорії.

7. Ви не матимете стільки відволікаючих факторів під час тренування.

Мабуть, ви дасте свою згоду, якщо ми скажемо, що чим частіше вас відволікатимуть на тренуванні звичайними розмовами і запитаннями - тим гірші будуть ваші результати. Іноді, навіть одну краплину поту тяжко на собі знайти, якщо тренування стає таким непродуктивним.

Із власного досвіду можемо запевнити, що люди, які прокидаються рано та йдуть у фітнес центр, набагато серйозніше ставляться до самого процесу тренування. Шанси, що вас хтось відволікатиме, значно менші зранку. Навіщо ж нехтувати цим?

8. Ваш настрій покращиться!

Мабуть, ви знаєте, що деякі види навантажень спричинюють створення ендорфінів, так званих гормонів щастя: повинна бути достатня тривалість навантаження та інтенсивність. Тому немає кращого способу розпочати свій день, ніж відмінно потренуватися. Ви можете підняти свій настрій і отримати відчуття виконаного обов'язку лише увімкнувши ваш будильник трохи раніше.

Прокидайтеся і тренуйтеся!

Ви зможете підвищити рівень фізичної підготовки, тільки  якщо будете тренуватися послідовно: регулярно займаючись зранку. Якщо ви новачок у цій справі - запасіться терпінням і результат не змусить вас довго чекати.

Звісно ж, прокидатися рано - справа не із легких. Але вже досить скоро ви помітите, як ваш ККД постійно зростатиме і ви з радістю будете бігти на тренування тоді, коли ваші друзі або суперники ще спатимуть.

Ви легко можете перевірити УСЕ вище написане. Просто почніть і не здавайтеся!

© 2017, автор Андрій Гикал, Nutrend. При будь-якому використанні матеріалу, в т.ч. у перекладі іншими мовами, зазначення його авторства та активне посилання на сайт Нутренд www.nutrend.com.ua (спортивні добавки для тренувань в Україні) є обов'язковими.