Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Велнесс > Поради > Підтримка організму взимку. Щоб хо…

Підтримка організму взимку. Щоб хотілося і моглося!

Мова зайде про сурові види спорту на витривалість і їжу. Як забезпечувати себе енергією під час змагань ми вже знаємо із минулої статті. Але ці знання можуть виявитись непотрібними, якщо неправильно провести підготовчий та базовий періоди тренувань...

Автор: Олександра Гришина, Nutrend Team

Діло в тому, що підтримувати організм треба цілий рік, а не 5-12 годин перегонів декілька разів за літо. Уявляєте, якщо ви тренуючись, будете годувати організм раз на день? Що він вам відповість? Нічого хорошого.

Якшо вже занесло в цей триатлон/трейл/велоспорт/мультигонки, то все нижченаписане - для вас. Спробую доступно написати про те, що їсти в осінньо-зимній період, щоб хотілося... Хотілося! Йти і виконувати тренування кожен день! А поки уявіть себе влітку серед різномаїття продуктів, які доступні у повному обсязі, з full вітамінним набором.

Прекрасна погода, сонечко, яке організм поглинає через шкіру і генерує у чудовий настрій та енергетичний підйом. Хочеться! Хочеться жити як ніколи! Коли настає осінь та зима, цей процес триває у зворотньому порядку. Ви сидите у важких думах і хрумаєте пластмасовий огірок та вівсянку, сер. Сірість, відсутність вітамінів, смаків, і ви розумієте, що виходите на тренування на останньому із останніх резервів. Якими б мотивованими ви не були, та все одно нервуєтесь, думаючи шо всьо! Згасає іскра! А на самому ділі, організм просто голодний і просить у вас їжі. Погодуйте організм, не дайте мотивашці померти!

Назву свої ТОР 5 продуктів взимку. З чого ж почати?

Вітаміни! Я навіть не буду вважати це за пункт. Бо ви повинні запам'ятати. Що при активних тренуваннях з листопада по травень включно у вас є час чергувати по колу вітамінно-мінеральні комплекси без відпочинку. Наприклад: Multimineral, Multivitamin, Antioxidant. Так ми надаємо організму ті самі недоїдені овочі, фрукти та ін.

1. Nutrend Flexit Drink = підтримка суглобів та хрящової тканини. Або глюкозамін, хондроітин, колаген на MSM форева! Я люблю свої руки та ноги. А ще більше люблю те, як вони можуть витримувати навантаження, які я їм даю. Флексіт - це перевірена роками штука, яка надає впевненості, що завтра без хрустів та клацань у суглобах я проведу тренування.

2. Nutrend Inosin бере участь у купі обмінних процесів організму. Покращує кровообіг, м'язова тканина отримує більше кисню, знижається виробіток молочної кислоти. Що є дуже важливо для работунів endurance видів спорту.

3. Glutamine Compressed Caps - це універсальна амінокислота у спорті, доля якої у синтезі амінок – більша за половину. Це значить, шо чим більше в вас глютаміну (в розумних дозах), тим краще. Особливо осінню та зимою. Закинулися парою трійкою капсул після басейну, наприклад, і запили водою. Аллєс, м' язи готові відновлюватись, а організму не треба витрачати енергію на синтез глютаміну!

4. Omega 3 plus = ненасичені жирні кислоти, які дуже корисні для серцево-судинної системи і мають ще цілий список переваг. Риб'ячий жир, дами і господа! Велкам у дитинство, де нам не поясняли, для чого він треба. А їсти його треба із задоволенням, особливо взимку. Трансформувався він в зручну форму, не гидку оболонку та ефективне для активної людини дозування.

5. Low Carb Protein Bar ... Я не я, якшо не згадаю шось смачненьке. Дуже радує, коли ти знаєш, шо у важкі моменти голоду до/після тренування тебе не покине у біді смачнюща штука... З фісташками, наприклад! Шоколадна оболонка не тане, бо холодно і її не треба злизувати з обгортки :) І 30% білку на 80 г батончик!

Сміливо у рюкзак їх пхаю,

І знаю, шо не прогадаю!

Top secret. Розумію, шо для хлопчиків і деяких дівчат тема набору м'зової маси та силових показників не розкрита. І ви скажете мені: «Саша, зима, силова, креатин, протеїн...» Рібятки, вибачайте! Я вирішила не розпинатись про харчування для тих, хто давить на масу. Тому шо маса давить на мене і я ще сама не завжди знаю як з цим жить. Якшо у ває питання - пишіть мені в лічку, і я порекомендую спеціаліста в цьому напрямку.

Так виглядає підтримка мого організму восени та взимку. І повірте, хочеться! Кожен день! Я знайшла баланс і якшо мої рекомендації допоможуть зробити це вам – буду щасливою! Годуйте організм фізично, духовно й нутрендово! Всіх обіймаю!

© 2017, Олександра Гришина. При будь-якому використанні матеріалу зазначення його авторства та активне посилання на сайт Нутренд www.nutrend.com.ua (спортивне харчування в Україні) є обов'язковими.