Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Головна > NUTREND-Team > Віюк Ольга

Віюк Ольга

Національність: Українка

Дисципліна: велоспорт

Найкращі результати/досягнення:

 • Переможець та призерка крос-кантрійних та гірських марафонів; 
 • Срібний призер любительського кубку України у 2016 році;
 • Рандоньєр
 • Кандидат у майстри спорту України (велоспорт та станова тяга)

Сторінка на Facebook

ІСТОРІЯ Ольги Віюк (Olha Viiuk)

Мало кому відомо як і коли почалось моє спортивне вело-життя.  Вело-життя почалось з покупки першого байка в 2008 році. В 22 роки довелось заново навчитись їздити на двоколісному. Два роки просто каталась по місту та іноді виїжджала на покатеньки з друзями. Велосипед був  для мене просто транспортом. В той час поїздка у 80км сприймалася як випробування. Сьогодні - це звичайне легке тренування тривалістю 2г.30хв - 3год..

Приймати участь в змаганнях почала з 2010 року. В основному це були локальні гонки, в рідному місті чи поряд з ним. Стартувала не претендуючи на призові місця, виключно для розваги, адже ніколи не тренувалась і жодного спортивного минулого в мене не було. Фінішувала завжди першою або другою з кінця. Покатавшись так декілька років мені набридло фінішувати останньою, захотілось вигравати. Якщо хочеш показувати результат- тренуйся, так мені сказав тоді один мій знайомий спортсмен. Це сталось у 2013 році, тоді й почала виїжджати на так звані тренування. Тренувалась з чоловіком, їхала за ним 30 км, а на місці розвороту зупинялись, відпочивали, тому що я вже немала сил їхати далі і повертались назад в місто. За тренування проїжджали +\-60км. Сьогодні мої тренування виглядають зовсім інакше.

Коли в мене запитують скільки років займаюсь велоспортом завжди відповідаю що з 2014 року, тому що тоді почала виступати на змаганнях не тільки заради фану, але й з метою позмагатись.. З 2015 року виступаю в складі команди Specialized Ukraine, а з 2016 р. виступаю також на офіційних стартах за Рівненську область. Тренуюсь у вільний від роботи час та коли відпускає сім'я. 

Чому ви почали користуватись продуктами Nutrend?

З часом кожен спортсмен розуміє необхідність використання спортивного харчування. Під час гонки чи тренування організму потрібна швидка енергія, а після фінішу - ефективне відновлення. Поглиблено вивчивши продукцію брендів спортивного харчування зупинилась на Європейському виробнику - Nutrend. В Америці спорт. харчування прирівнюється до БАДів, склад яких не проходить відповідного контролю. Тому немає гарантії що складники вказані на обгортці відповідають вмісту в продукті. В Європі навпаки - спортивне харчування проходить перевірку контролюючих органів і додатково перевіряється інспекторами з WADA (антидопінговий комітет). 

Як продукція Nutrend допомагає вам в спорті?

Завдяки Nutrend можу не хвилюватись що мені не вистачить сили на фінішний ривок або на ефективне тренування, допомагає швидше відновлюватись та підтримувати організм в потрібній кондиції.

Який з продуктів Nutrend ваш улюблений і який продукт ви використовуєте найчастіше?

Через специфіку проф. напрямку використовую  в основному гелі, батончики та ізотоніки. На змаганнях завжди використовую Endurosnack, Carbosnack, Magnesslife, з напоїв - Isodrinx або Unisport. На довгих дистанціях додаю в меню батончики - Powerbike та Voltage. А віднедавна відкрила для себе 7500AAKG caps для ефективного постачання кисню в м'язи.

Раціон харчування в вашому виді спорту безсумнівно є дуже важливим в досягненні високих результатів. Як ви зазвичай харчуєтесь?

Моє меню просте, в мене немає багато часу на приготування вишуканих страв, а прийомів їжі в день має бути 5-6, хоч і невеликими порціями.

 • Сніданок: варене яйце, вівсянка на воді з сухофруктами, кава без цукру
 • Другий сніданок: макарони і пташина, яблуко
 • Обід: свіжі овочі, каша (ячна, гречка) або бобові, варене яйце, кефір, зелений чай або кава без цукру;
 • другий обід: сухофрукти, горіхи, яблуко, протеїновий шейк або яловичий бульйон
 • Надвечірок: риба, свіжі овочі
 • Вечеря: варені яйця, надуги (альбумінний маложирний сир)

Як ви готуєтесь до змагань? Де і як часто ви тренуєтесь?

Підготовка до змагань ділиться на цикли. Обирається певний проміжок часу в сезоні, конкретні змагання до яких я маю вийти на пік форми і показати свій максимальний результат. Тренуюсь 6 раз на тиждень по шосе та на трасі для крос-кантрі, зазвичай по 1,5-3 години на день. 

Як проходить ваш звичайний тренувальний день?

Щоразу виїжджаючи на тренування маю різний настрій, але не залежно від нього викладаюсь на максимум. Іноді після силових тренувань не маю сили для приготування їжі. Проте така втома найприємніша, адже це означає що завдання відпрацьоване повністю і мій результат покращиться. 

Що мотивує вас наполегливо тренуватися?

Найбільше мотивують суперники і розуміння того заради чого ти все це робиш. Якщо будеш сьогодні працювати в пів-ноги, тоді завтра ти не зробиш крок на подіум і не візьмеш в руки кубок, не станеш чемпіоном. 

Яке тренування було найтяжчим у вашому житті?

Зазвичай це інтервальні тренування під час виходу на пік форми. 

Чи могли б ви розповісти про своє найкраще змагання? Як воно вплинуло на вас?

Це був гірський марафон "Король гір", мій перший виїзд на всеукраїнські змагання. Він пройшов в складних погодних умовах - страшна гроза, блискавки вдаряли неподалік, потоки води по гірській дорозі якою потрібно було їхати вверх. Тоді я фінішувала поза подіумом, проте щаслива і сповнена бажання продовжувати. Саме ці змагання стали для мене відправною точкою в світ велоспорту.

 

ТОП 5 продуктів NUTREND:

 1. Endurosnack
 2. Carbosnack
 3. Isodrinx
 4. Magneslife
 5. Regener