Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Головна > NUTREND-Team > Гришина Олександра

Гришина Олександра

Національність: українка

Дисципліна: залізний триатлон

Кращі результати/досягнення: чемпіонка України на половині залізного триатлону, переможниця двох етапів серії змагань Ironman 70.3, призер кубків та чемпіонатів України з олімпійського та спринт триатлону

Сторінка Facebook

Історія Oleksandra Gryshyna

Мабуть із самого початку обізнаної пам’яті існує незмінне одне: мої батьки, які із самого мого дитинства поглядали у думках, у який вид спорту мене визначити. М’язова система розвивалася не по днях, а по годинах і мене було не зупинити. Все трапилося у 9 років, коли зі шкільним табором я потрапила у басейн. Так і почалася історія професійної плавчині, а згодом – триатлетки.

Зараз триває один із най обдуманих та прорахованих етапів моєї спортивної кар’єри – омріяний довгий (залізний триатлон)

Чому ви почали користуватися продуктами Nutrend?

Триатлон – це дуже голодний вид спорту J І без додаткових джерел енергії не вижити, тому триатлети – це перші тестери усього, що може її додати. Я не виключення. Шляхом багаторічних спроб і помилок знайшла і визначила для себе Nutrend – як головного помічника-рятувальника у тренувальному процесі та змаганнях.

Як продукти Nutrend допомагають вам у спорті?

З Nutrend починається, триває і закінчується мій день. Напій у флягу та енергетичний батончик на довге  велосипедне тренування, магнезію на довге бігове тренування, енергетичний гель та протеїновий батончик із собою у басейн…Вже не кажучи про безцінну роль Nutrend на змаганнях.

Який з продуктів Nutrend най улюбленіший та який використовуєте частіше за все?

Я люблю пити воду, тому що активно її втрачаю через піт на тренуваннях. Isodrinx – це спортивний напій з легким смаком, у складі якого є електроліти та легкозасвоювані вуглеводи. Цей продукт є незамінним у моєму весінньо-осінньому графіку тренувань та стартів.

Раціон харчування у вашому виді  спорту безумовно є дуже важливим у досягненні високих результатів. Як ви звичайно харчуєтесь?

У підготовчому тренувальному періоді та змагальному сезоні різні задачі та об’єми тренувань. Змінюються продукти та порції. Але якщо брати в основі – це 5 прийомів їжі на день по приблизній схемі:

1-й: вуглеводи та клітковина або білок та клітковина

2-й: вуглеводи у вигляді фруктів

3-й: білок та клітковина

4-й: кисломолочні продукти /шейк/протеїновий батончик (зазвичай перед вечірнім тренуванням)

5-й: білок та клітковина, можливі вуглеводи у вигляді пасти перед важким тренуванням вранці

 

Як ви готуєтесь до змагань? Де і як часто тренуєтесь?

Залізний триатлон – це вид спорту на неабияку витривалість, тому що подолання повної дистанції триває приблизно 10 годин. Тому у базовий тренувальний період зимнє-весінній, закладається основна частина об’ємів для змагального сезону. Сумарна кількість тренувальних годин на день 4-5, а інколи більше, в залежності від задачі. Добре, коли вид спорту не зобов’язує бути присутнім у конкретних місцях для тренувань. Доріг у місті багато, по яких можна їздити на велосипеді та бігати. При бажанні можна плавати і у різних басейнах.

Як минає ваш звичайний тренувальний день?

Якщо у мене заплановане плавальне тренування, я прокидаюсь о 5 годині ранку і їду у басейн. Плаваю і продовжую тренування на велосипеді. А ввечері біг.

Якщо основне тренування велосипедне, то прокидаюсь о 6.30. Велосипедне навантаження, яке отримуєш при підготовці до довгого триатлону не порівняти ні з чим. 3-5 годин проведені на велосипеді, а потім одразу 40-60 хвилин бігу – і вже інакше бачиш життя J 

Що мотивує вас тренуватися?

Спортивна мрія і  натхнення людей. Я люблю надихати людей, своїми досягненнями та зусиллями показуючи, що наші можливості безкінечні, треба лише спробувати. Заради такого варто ворушитись з посмішкою і іще активніше день від дня.

Яке тренування було найважчим у вашому житті?

6-годинне велосипедне тренування в одинацтві і з набором висоти у 2500 м.

Могли б ви розказати про свій кращий виступ на змаганнях? Як він вплинув на вас?

Це був мій перший старт на половині залізної дистанції триатлону на чемпіонаті України. В той день усе було не так, окрім мого настрою боротися до кінця. Так вийшло, що я бачила стільки глядачів та вболівальників, вони підтримували і аплодували, тому я просто не могла робити щось погано. Той момент став для мене переломним, коли зрозуміла, що крила є, тільки треба їх розправити, що я можу набагато більше, ніж уявляла і треба розвивати це.

ТОП 5 продуктів NUTREND:

  1. Isodrinx
  2. Endurosnack
  3. Magneslife
  4. Flexit drink
  5. Carbonex