Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Циклічні види спорту > Події > Львів: спортивні добавки для велос…

Львів: спортивні добавки для велоспорту запрошують на перегони Вульки 2017

11 May 2017

Спортивні добавки для велосипедистів NUTREND запрошують у Львів, де 20 травня 2017 р. відбудуться традиційні аматорські крос-кантрійні змагання Вульки.

Змагання Вульки 2017 у Львові проводяться за олімпійською системою згідно правил UCI. На проходження дистанції спортсмену надається від 45 хв до 2 год (залежно від категорії). Перемогу (та наступні місця у протоколі змагань) отримує той учасник, який за відведений час подолає найбільшу кількість кіл.

Серед учасників, які проїхали однакову кількість кіл вище місце посідає той, котрий завершив останнє коло раніше за інших. Старт закривається після закінчення відведеного для відповідної категорії часу. Учасник, який вийшов на коло до закінчення відведеного часу зобов'язаний завершити його, в протилежному разі це коло йому не зараховується і в залік іде кількість кіл, які учасник завершив повністю.

Купити спортивні добавки Нутренд у Львові

На змаганнях Вульки 2017 у Львові передбачені 4 категорії учасників:

  • завзяті
  • аматори
  • початківці
  • леді
  • діти

Тривалість змагань для категорії «завзяті» становить 100 хв. Учасники у яких відсутній досвід участі у велоперегонах в категорію „завзяті” допускатися не будуть.

Тривалість змагань для категорії «леді» становить 45 хв.

Спортивні добавки для вело ТМ Nutrend бажають усім учасникам змагань у Львові доброї погоди та високих спортивних досягнень!