Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Циклічні види спорту > Події > Спортивні добавки нового поколінн…

Спортивні добавки нового покоління для циклічних видів спорту від Nutrend!

20 February 2019

Зустрічайте в Україні найновіші технології, сучасну ефективність та новий дизайн у спортивних добавках 2018-2019 рр. від NUTREND!

Найновіші технології

Ми використовуємо сучасні технології та виробничі процеси. Ми й надалі інвестуємо у виробництво продукції і саме тому наша компанія є абсолютно унікальною, враховуючи асортимент, який ми можемо запропонувати. Ми використовуємо лише фірмові інгредієнти та високоякісну сировину.

Сучасна актуальність

Бажання наших покупців-це найважливіше. Нова лінія спортивних добавок Endurance, купити яку за найкращою ціною в Києві та по всій Україні ви можете у офіційних партнерів NUTREND, була підготовлена саме завдяки співпраці з професійними спортсменами. Наші продукти були розроблені відповідно до нових тенденцій: у більшості продуктів ми пропонуємо революційну композицію без додавання штучних барвників, непотрібних консервантів та без глютену.

Новий дизайн

Ми пропонуємо інноваційний дизайн. Ми уважно стежимо за тенденціями та інноваціями пакувальних технологій. Нове покоління продукції Endurance у розкішному червоному та сріблястому дизайнах.

Дізнайтеся більше про новий Endurosnack в Україні