Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Циклічні види спорту > Події > Байк Експо 2017 в Києві - спортивні д…

Байк Експо 2017 в Києві - спортивні добавки NUTREND запрошують

3 March 2017

Спортивні добавки NUTREND запрошують на виставку Байк Експо 2017, яка відбудеться 10-12 березня в Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) на Броварському проспекті, 15 (станція метро Лівобережна).

У столиці з 10 по 12 березня 2017 року в Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) на Броварському проспекті, 15 (станція метро Лівобережна) пройде щорічна міжнародна виставка велосипедів, обладнання, аксесуарів та спортивних добавок для велоспорту - Байк Експо 2017.

Bike Expo  - це наймасштабніша спеціалізована виставка велосипедів в Україні. Одночасно плануються також проведення виставки мотоциклів (MotoBike), виставки спорту та активного відпочинку (Active Sport), виставки екологічного транспорту та інфраструктури електричних транспортних засобів (EcoDrive), виставки кемпінгів (CaravanExpo).

Байк Експо 2017 в Києві — це понад ніж 30 тис. відвідувачів, 5000 кв метрів площі виставки, близько 50 компаній та близько 200 міжнародних брендів.

Організатори обіцяють у рамках виставки насичену програму вело івентів, Чемпіонат України на велотреку, Вело Тріал, Сімейний велодень, Тест-драйв і ще багато всього цікавого.

Спортивні добавки для велоспорту ТМ Nutrend чекають на вас на Байк Експо 2017 в Києві!