Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Циклічні види спорту > Поради > Коли і як вживати продукти спортив…

Коли і як вживати продукти спортивного харчування під час велоперегонів та інших змагань? Частина 2.

Продовжуємо тему про правильне харчування, питний режим під час велоперегонів та інших спортивних змагань. Отже, безпосередньо під час змагання або ж великих фізичних навантажень.

Першу частину матеріалу "Коли і як вживати продукти спортивного харчування під час велоперегонів та інших змагань?" дивіться тут

Не варто нехтувати поповненням енергії навіть під час тривалих тренувань та виснажливих фізичних навантажень! Знову ж таки, тут все залежить від того, наскільки тривалою та інтенсивною є Ваша фізична активність, про яку енергію йде мова та в якій формі Ви вживаєте продукти спортивного харчування.

Купити європейське спортивне харчування для велоспорту у Києві, Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі та інших містах України ви можете в магазинах офіційних партнерів ТМ Nutrend.

Дотримуйтесь того ж правила: чим інтенсивніше Ваше фізичне навантаження, тим більше енергії (енергетичних продуктів) Ви повинні споживати. Під час інтенсивних виснажливих фізичних навантажень рекомендується забезпечувати свій організм вуглеводами кожні двадцять-тридцять хвилин. Їжте потроху, маленькими порціями, таким чином Ви будете почувати себе комфортно.

Для цього Ви можете обрати чудовий енергетичний батончик VOLTAGE ENERGY CAKE, який виготовлений з пластівців злаків та призначений для забезпечення організму енергією під час тривалих навантажень. У випадку більш виснажливої фізичної активності найкращим варіантом буде спеціальний енергетичний гель ENDUROSNACK, який поступово вивільнює енергію та швидко засвоюється організмом.

Прості вуглеводи (моносахариди), які входять до складу енергетичного гелю CARBOSNACK рекомендується споживати в другій частині велоперегонів чи інших змагань приблизно через кожні 20 хвилин, або після короткочасної фізичної активності, яка вимагає багато зусиль (наприклад, швидка короткочасна їзда). Моносахариди та мальтодектрин, які дають швидку енергію, представлені у зручній практичній упаковці у вигляді тюбика, який можна відкривати декілька разів. CARBOSNACK зі смаком COLA містить також кофеїн, який відмінно підтримує концентрацію.

Раціон та продукти спортивного харчування для підтримки відновлення після змагань:

Навіть після того, як Ви вже досягли своїх спортивних цілей, не варто недооцінювати правильне харчування та питний режим. Після закінчення велоперегонів/змагання/ «заправте» свій організм вуглеводами; найкращий варіант - це повільно попивати спортивний напій REGENER. Також не потрібно відразу сидіти, рекомендується ходити чи робити розтяжку, зосередившись на диханні. REGENER  крім вуглеводів містить також і мінерали, зокрема калій і магній для кращого відновлення балансу рідин в організмі, також напій збагачений амінокислотами ВСАА, L-глутаміном та L-аргініном.

Пізніше віддайте перевагу легко засвоюваній їжі. Ваші порції повинні бути меншими, прийоми їжі частішими та в основному складатися з вуглеводів і простих білків. Рекомендується вживати амінокислоти Enduro BCAA, які в значній мірі допомагають загальному відновленню організму. Також ідеальним варіантом будуть фрукти, особливо банани. Забудьте про жирну їжу та дотримуйтесь питного режиму. Наступні три дні Ваш раціон повинен бути спрямованим на поповнення втрачених запасів організму - багата енергією, легко засвоювана їжа з підвищеним вмістом вуглеводів і білків. Тривалість періоду регенерації можливо зменшити за допомогою інших природних механізмів таких як, достаток якісного сну та методи реабілітації.

Під час занять спортом та при інтенсивних фізичних навантаженнях дотримуйтесь правильної інтенсивності та грамотно розподіляйте навантаження. Не забувайте стежити за пульсом, дотримуйтесь питного режиму, вживайте відповідні продукти спортивного харчування, які гарантовано дають максимальну енергію для Вашої роботи.

Продукти спортивного харчування компанії NUTREND допомагають спортсменам у всьому світі досягати своїх найкращих результатів, і ми щиро сподіваємося, що Ви теж знайдете свої улюблені продукти спортивного харчування, які неодноразово будуть Вам допомагати на Вашому шляху до досягнення Вашої мети та Ваших рекордів ! Насолоджуйтесь спортивним сезоном в повній мірі!

© 2017, автор дієтолог-консультант Янка Палешова, переклад з чеської Ольги Ковальчук. При будь-якому використанні матеріалу зазначення його авторства та активне посилання на сайт Нутренд www.nutrend.com.ua (спортивне харчування для велоспорту в Україні) є обов'язковими.