Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Силові види спорту > Події > DOG & Grand CrossFit Showdown 2016

DOG & Grand CrossFit Showdown 2016

29 November 2016

Всеукраїнський турнір DOG & Grand CrossFit Showdown другий рік поспіль очолює рейтинг Кроссфіт змагань в Україні і вже в п'ятий раз стане справжнім випробуванням сили, волі, стійкості і майстерності українських атлетів у сфері функціонального тренінгу за методологією CrossFit.

П'ять складових шляху до перемоги - це швидкість, сила, майстерність, воля і Dog & Grand CrossFit Showdown. Бери участь у турнірі - будь переможцем!

Кроссфіт - це елітний фітнес, і конкурентоспроможність його бійців ставить виклик атлетам по всьому світу. В Україні сертифікований Кроссфіт з'явився зовсім недавно, і за 2-3 роки зумів завоювати популярність у професійних спортсменів і відвідувачів спорт клубів. Його вибирають провідні борці, футболісти, бігуни та інші атлети як ефективний метод підвищення ОФП.

3-4 грудня 2016 року в Києві на проспекті Степана Бандери 6 відбудеться наймасштабніша подія українського кроссфіта - п'ятий Всеукраїнський турнір DOG & Grand CrossFit Winter Showdown 2016, покликаний продемонструвати силу і красу українських атлетів у сфері Кроссфіт.

Спортивне харчування для фітнесу, бодибілдінгу та інших видів спорту Nutrend запрошує всіх бажаючих до участі в цій непересічній події!

Змагання розпочнуться з відбору, після першої схеми в кожній категорії залишиться по 32 учасники. Найкращі спортсмени 4-го грудня битимуться за кубок переможця.

За традицією минулих турнірів - учасників чекають жорстокі битви за право називатися Чемпіоном. У змаганнях DOG & Grand CrossFit Showdown можуть брати участь і чоловіки, і жінки.

Учасники можуть вибрати категорію: професійні атлети та аматори.Організатор змагань, спортивний клуб «DOG & Grand CrossFit», намагається залучати до участі дедалі більше молодих спортсменів. Так, для професійних атлетів підготовлені складні та цікаві комплекси, гідні самих атлетів. А для багатообіцяючих і амбітних аматорів - більш «легкі» схеми (але запевняємо, легкими вони не будуть, все в міру сил учасників), під час виконання яких новачки зможуть довести свою боєздатність.

Комплекси будуть підібрані таким чином, щоб учасники змогли раціонально розподілити навантаження.

Умови участі в турнірі Всеукраїнський турнір з Кроссфіт DOG & Grand CrossFit Showdown дозволяють проявити свої навички майже кожному спортсмену.

До участі в змаганнях допускаються чоловіки та жінки віком 18-45 років. Попередня реєстрація - за email: info@dogsportclub.com.ua Вказуйте: ПІБ, вік, місто, клуб, який ви представляєте, контактний телефон, і категорію, в якій плануєте взяти участь: професіонали або аматори.

Попередня реєстрація обов'язкова для гостей з інших країн (будь ласка, надсилайте ваші заявки на пошту info@dogsportclub.com.ua).

Офіційна реєстрація: у перший день проведення змагань. На момент офіційної реєстрації учасникам необхідно мати з собою документ, що підтверджує особу.

З 2016 взяти участь в турнірі можуть також і учасники з-за кордону. Умови участі такі ж, як для українських учасників. У минулих турнірах вже встигли взяти участь спортсмени з Білорусі та Молдови.

Спортивне харчування Nutrend бажає всім учасникам Grand CrossFit Showdown 2016 доброї фізичної форми та високих спортивних досягнень!

Купити спортивні добавки для фітнесу, бодибілдингу в Києві та інших містах України ви можете в інтернет магазинах офіційних партнерів Nutrend.