Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Силові види спорту > Події > FIBO 2017 - провідна міжнародна вистав…

FIBO 2017 - провідна міжнародна виставка фітнесу, велнес та здорового способу життя

30 March 2017

Спортивні добавки NUTREND запрошують у Кельн, Німеччина, де 6-9 квітня відбудеться провідна світова виставка в області фітнесу, велнес та здорового способу життя FIBO 2017, яка збирає фахівців спортивного харчування, власників тренажерних залів і центрів відпочинку, інвесторів, спортивних лікарів, масажистів і просто шанувальників здорового способу життя з усього світу!

Стенд спортивних добавок NUTREND на виставці ФІБО 2017 ви зможете знайти в ангарі № 10.2, місце G-60, де зможете купити наші останні новинки для бодібілдингу, фітнесу тощо.

Розділи виставки FIBO 2017:

FIBO EXPERT:

Бізнес-платформа FIBO EXPERT орієнтована на специфічні вимоги всіх експонентів з наступних сфер: Training Equipment (тренажери), Medical (товари для здоров'я), Wellness & Beauty (велнес і краса), Sports Nutrition (спортивне харчування), Interior (внутрішнє оформлення), Consulting & Services (консалтинг і послуги), Functional Training & Cross Fit (функціональний тренінг і Кроссфіт), Trading (трейдинг), EMS (EMS-тренажери), Performance Apparel (спортивний одяг) і Mobile Devices (мобільні пристрої).

Тут ви зможете брати участь у зустрічах, поглиблювати контакти і адаптувати свою бізнес-стратегію під актуальні тенденції ринку.

FIBO PASSION:

Ідеальна платформа для всіх фанатів фітнесу і велнес! Ви опинитеся в цьому фітнес-раю! Крім того, один з павільйонів розділу FIBO PASSION буде повністю оформлений у вигляді шопінг-молу, де будуть представлені новинки фітнес-індустрії і захоплюючі інтерактивні майданчики.

Спортивна та фітнес-мода, аксесуари, спортивне харчування, товари для догляду за обличчям і тілом, музика, література та інші медіа-носії, спортивні та фітнес-подорожі: FIBO PASSION пропонує ідеальну комбінацію з шопінгу, гарного настрою та інтерактивних спортивних розваг. Цей унікальний концепт доповнюється багатогранною програмою заходів. Тут сподобається як представникам бізнесу, так і простим любителям фітнесу.

FIBO POWER:

Будучи найважливішим місцем зустрічі на території Європи і самостійним заходом з бодібілдингу, силових видів спорту та спортивних єдиноборств, FIBO POWER є самим центром цвиставки. Крім численних торгових стендів, на вас чекає захоплююча програма заходів, у тому числі демонстрація майстерності місцевих і світових профі.

Експоненти та  відвідувачі FIBO 2017

Експоненти: понад 725 підприємств з більш ніж 40 країн.
Відвідувачі: очікується понад 138000 відвідувачів з 100 країн, включно з Україною, з них 60 000 відвідувачів з професійним статусом.

Нагадуємо, що стенд спортивних добавок NUTREND на виставці ФІБО 2017 ви зможете знайти в ангарі № 10.2, місце G-60. До зустрічі!