Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Силові види спорту > Події > Спортивний ярмарок Dubai Muscle Show 2017

Спортивний ярмарок Dubai Muscle Show 2017

18 December 2017

Спортивний ярмарок Dubai Muscle Show 2017 зайняв аж 14 000 метрів квадратних, де розмістилося більше 200 стендів. І як завжди, ви могли знайти серед них усім відомий, у червоних кольорах, NUTREND!

Минулого вікенду у величезному туристичному місті Дубаї відбулася масштабна виставка Dubai Muscles. Сьогодні, мабуть, кожен знає, що все найкраще та найдорожче знаходиться у цьому місті. І ви можете відчути це скрізь.

Такий спортивний ярмарок зайняв аж 14 000 метрів квадратних, де розмістилося більше 200 стендів! І як завжди, ви могли знайти серед них вже усім відомий, у червоних кольорах, NUTREND.

Десятки тисяч шанувальників атлетизму та здорового способу життя відвідали зали цієї величезної виставки. Багато хто відвідав цю подію винятково заради зустрічі із своїми “ідолами” залізного спорту: Ронні Колумен, Кай Грін, Джей Катлер, Сімеон Панда та ін.

На стенді NUTREND  ви могли зустріти вже вам відомих Бенджаміна Радіча, Кевіна та Евеліну Нелленів, Елізу Науманіс та інших спортсменів із Європи разом із новим спортсменом команди Nutrend IFBB PRO Міладом Салдегі, який буде представлений вам дещо пізніше.

Купити спортивні добавки NUTREND в Україні (Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпро, Запоріжжя та інші міста) у офіційних партнерів Ви можете тут.