Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Велнесс > Вітаміни та мінерали > Vitamin C with rose hips

Vitamin C with rose hips

0 оцінок

Продукт містить вітамін C і характеризується ефектом пролонгованої дії. Вітамін C є антиоксидантом, що допомагає виводити вільні радикали. Шипшина є джерелом біофлавоноїдів, які багаторазово посилюють ефект вітаміну C, прискорюють відновлювальні процеси (загоєння дрібних ран, опіків, пошкоджених тканин, зв’язок і т. ін.).

Зберегти та поширити

Продукт містить вітамін C і характеризується ефектом пролонгованої дії. Вітамін C позитивно впливає на життєві сили організму (зміцнює імунітет) і є антиоксидантом, що допомагає виводити вільні радикали. Шипшина є джерелом біофлавоноїдів, які багаторазово посилюють ефект вітаміну C, прискорюють відновлювальні процеси (загоєння дрібних ран, опіків, пошкоджених тканин, зв’язок і т. ін.).

Продукт призначений для: постачання вітаміну C в період підвищених фізичних навантажень, стресу, інфекції, куріння.

Характеристика діючої речовини:

Вітамін C належить до групи розчинних вітамінів і виконує у організмі багато важливих функцій. Він відіграє важливу роль в утворенні колагену, необхідного для росту тіла і відновлення з’єднувальних тканин. Нестача вітаміну С може уповільнювати процеси відновлення при загоєнні ран або опіків. Він бере участь у всмоктуванні заліза у організмі. Чинить позитивний вплив на імунітет організму і стимулює його активність, зокрема при наявності у організмі вірусної чи бактеріальної інфекції. Вітамін С також виступає як антиоксидант і пригнічує ріст пухлин. В період повторюваних і тривалих навантажень вітамін С витрачається швидше.

Плоди шипшини окрім вітаміну С містять також інші діючі речовини, серед яких каротин і вітаміни групи B, вітамін P, що представлений комплексом біофлавоноїдів, зокрема рутин. В природних джерелах біофлавоноїди супроводжують вітамін C та посилюють його ефект. Таблетки пролонгованої дії із вітаміном C та плодами шипшини забезпечують поступове вивільнення вітаміну C у організмі.

Рекомендоване дозування:

  • 1 таблетка на день, після фізичного навантаження або перед сном.
  • Дітям від 3 років ¼ – ½ таблетки на день.
  • Не слід перевищувати рекомендоване дозування.

Використання:

  • Ковтніть таблетку, запиваючи її достатньою кількістю води.
  • Молоко і алкогольні напої не придатні для запивання.
  • Не розжовуйте таблетку!
  • Після відкривання продукт слід зберігати при температурі нижче 25°C і вжити протягом 3 місяців.

Упаковка:

  • 100 таблеток.

L-аскорбінова кислота (вітамін C), наповнювачі мікрокристалічна целюлоза і гідроксипропілцелюлоза, глазуруючий агент (барвник діоксид титану, стабілізатор полідекстроза, антиспікаючий агент тальк, зволожуючий агент поліетилен гліколь), 10:1 екстракт шипшини, антиспікаючі агенти стеарат магнію та діоксид кремнію.

Харчова добавка. Придатний для використання спортсменами. Не містить речовин, що визнані допінгом. Продукт не призначений для вживання дітьми до 3 років. Ретельно оберігати від дітей! Зберігати у сухому місці при температурі до 25°C, уникаючи прямого сонячного проміння. Уникати замерзання. Виробник не несе відповідальність за будь-яку шкоду, отриману в результаті неналежного використання або зберігання продукту. Без ГМО.


100 г 1 таблетка – 800 мг
Енергетична цінність 478 кДж/116 ккал 4 кДж/1 ккал
Білки 0 г 0 г
Вуглеводи
0 г 0 г
в т.ч. цукор
0 г 0 г
Жири 11,9 г 0,1 г
в т.ч. насичені жирні кислоти 9,6 г 0,08 г
Клітковина 4,8 г 0,04 г
Натрій 0,025 г 0 г
Вітамін C 62,5 г = 78 125% рдд
500 мг = 625% рдд
Порошок плодів шипшини 10:1 (біофлавоноїди) 1,25 г
10 мг

рдд – рекомендоване денне дозування