Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Велнесс > Вітаміни та мінерали > Curcumin + Bioperine + Vitamin D

Curcumin + Bioperine + Vitamin D

1 оцінок

Новий Curcumin + Bioperine + Vitamin D належить до найкращих продуктів у своїй категорії на ринку. Ефективність куркуміну в цій комбінації підтримується біоперином і вітаміном D. Завдяки унікальній технології і рецептурі здатність засвоювати куркуміноїди у 185 разів вища ніж у куркуміну у натуральному вигляді, а дві капсули цього продукту у 27 разів ефективніші ніж звичайні таблетки.

Зберегти та поширити

Куркума – індійська спеція, яка уже давно вивчається медичною і науковою спільнотою.

Проведені дослідження екстракту куркуміну показали значний вплив на окислювальні стани та запалення, метаболічний синдром, артрит, тривогу і гіперліпідемію.

Результати досліджень також вказують на те, що поліфенол куркумін є одним із найважливіших куркуміноїдів і може, наприклад, допомогти із запаленням, що викликане складними навантаженнями, пов’язаними із м’язовим болем. Завдяки куркумі можна покращити відновлення і ефективність активних спортсменів.

Однак вживання самого куркуміну не демонструє помітно описаних переваг, зокрема через його погану біодоступність. Причиною цього є його погане засвоєння, швидкий обмін речовин і швидке виведення із організму. Є лише декілька компонентів, що можуть збільшити біодоступність куркуміноїдів. Наприклад, дослідження показали, що піперин, який є основним активним складником чорного перцю, у поєднанні із куркуміном підвищує біодоступність куркуміну приблизно на 2000%.

Протизапальний ефект

Існує доволі тісний зв’язок між окислювальним стресом і запаленням. Окислювальний стрес є частиною хронічного процесу, і його патологічна активність впливає на запальний процес у організмі. Запалення може бути активоване бактеріями, вірусами, хімічними або фізичними, механічними і психологічними стресами, високим рівнем глюкози, високим рівнем деяких жирних кислот, сигаретним димом та іншими факторами. Для усунення запалення у медицині часто використовуються так звані агенти. Вони мають потенційну ефективність проти цих типів захворювання. Куркумін також є одним із агентів, що можуть блокувати певні фактори, що спричинюють запалення. Деякі клінічні дослідження показали, що куркумін зменшує запальний процес у різноманітних механізмах, що стало предметом нових досліджень.

Антиоксидантний ефект

Згідно із деякими дослідженнями куркумін може збільшувати активність антиоксидантів у сиворотці крові. Аналіз рандомізованих даних, пов’язаних із ефективністю куркуміноїдів (діючі екстракти куркуми) на окислювальний стрес, показав значний вплив для всіх параметрів спостереження. При застосуванні куркуміну спостерігався вплив на вільні радикали, захоплення і поглинання різних форм вільних радикалів, тому куркумін вважається антиоксидантом. Важливо зазначити, що в усіх джерелах куркуміноїдів, що брали участь у дослідженнях, був присутній компонент, який підсилює біодоступність куркуміну. У більшості випадків це був екстракт чорного перцю, що містить піперини.

Метаболічний синдром

Метаболічний синдром (МС) – це цілий ряд негативних станів у нашому організмі. МС розвивається із часом у людей, що мають генетичну схильність, ведуть нездоровий спосіб життя, наприклад, надмірне споживання їжі на фоні низької фізичної активності. До МС зазвичай відносять резистентність до інсуліну, гіперглікемію, гіпертонію, низький рівень ЛПВЩ, підвищений рівень ЛПНЩ, підвищений рівень тригліцеридів, ожиріння. Виявляється, що куркумін може послабити деякі аспекти МС. Варті уваги зміни були відмічені після прийому куркуміну, наприклад, у покращенні чутливості до інсуліну і номалізації артеріального тиску. Завдяки вказаним перевагам куркумін здобув глобальну увагу, його популярність і використання все ще зростають.

Всі переваги, згадані вище, можуть бути зреалізовані за умови, що куркумін застосовують разом із такими агентами, як, наприклад, піперин, збільшуючи біодоступність куркуміну.

Рекомендоване дозування:

  • приймайте 1-2 капсули разом із їжею;
  • максимальне рекомендоване дозування – 2 капсули;
  • не перевищуйте рекомендоване дозування.

Використання:

Відповідно до рекомендованого дозування ковтніть капсули, запиваючи їх достатньою кількістю води. Молоко і алкогольні напої не придатні для запивання капсул. Не розкусюйте капсули!

Упаковка:

  • 60 капсул.

NovaSOL® Curcumin (емульгатор полісорбат 80, екстракт куркуми – 6% куркуміноїдів, холекальциферол), капсула з гідроксипропілметилцелюлози, антиоксидант аскорбінова кислота, екстракт чорного перцю (95% піперину) – Bioperine®.

2 капсули відповідають 27 стандартним таблеткам, що містять 80% екстракту куркуми та 20% сухої маси.

Не замінює повноцінне харчування. Не призначений для дітей, вагітних і годуючих жінок. Зберігати в недоступному для дітей місці! Зберігати подалі від спеки, морозу та вологи.


100 г 1 капсула
2 капсули
NovaSOL®
81 833 мг 500 мг 1 000 мг
Куркуміноїди
4 910 мг 30 мг 60 мг
в т.ч. куркумін
4 091,7 мг 25 мг 50 мг
Вітамін D
883,8 мкг = 17 676%* 5,4 мкг = 108%* 10,8 мкг = 216%*
Екстракт чорного перцю
818,3 мг 5 мг 10 мг

* – рекомендоване денне дозування