Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Велнесс > Вітаміни та мінерали

Витамины и минералы

Очень активные люди должны получать адекватное количество необходимых витаминов и минералов с целью обеспечения надлежащего функционирования организма. Недостаток, также как и избыток, некоторых витаминов и минералов неблагоприятно сказывается на человеческом организме. Если вы хотите, чтобы ваше тело было в порядке, а также хотите предотвратить простуду и усталость, вам необходимо употреблять достаточное количество витаминов и минералов. У вас достаточно времени, чтобы съедать 500 г овощей и фруктов ежедневно? Если нет, то попробуйте наши пищевые добавки и обеспечьте свой организм необходимым количеством этих веществ.

Витамины являются органическими веществами, которые требуются организму в малых количествах каждый день для обеспечения важных биохимических реакций. Организм не может производить их самостоятельно и, поэтому, их можно получить только в процессе питания.

Минералы – человеческий организм нуждается как минимум в 20 различных минералах для обеспечения нормального функционирования организма. Многие из них необходимы в ничтожно малых количествах, а некоторые – в больших количествах.

Curcumin + Bioperine + Vitamin D

Новий Curcumin + Bioperine + Vitamin D належить до найкращих продуктів у своїй категорії на ринку. Ефективність куркуміну в цій комбінації підтримується біоперином і вітаміном D. Завдяки унікальній технології і рецептурі здатність засвоювати куркуміноїди у 185 разів вища ніж у куркуміну у натуральному вигляді, а дві капсули цього продукту у 27 разів ефективніші ніж звичайні таблетки.

Детальніше

Multiherb Caps

Ця ефективна суміш трав, фруктів, пробіотиків та пребіотиків, збагачена травними ферментами, вітамінами та мінералами, розроблена не тільки для підтримки імунітету, але також для підтримки енергії та життєвих сил.

Детальніше

Multicomplex Compressed Caps

Вітаміни чи мінерали? Більше немає потреби обирати. Збалансоване поєднання вітамінів, мінералів та активних екстрактів, що підвищує імунітер, стимулює фізичну і розмову продуктивність та гармонгізує тіло. Капсули 2 типів - Multivitamin та Multimineral, у практичній 30-денні упаковці.

Детальніше

Multivitamin Compressed Caps

Новий екстремально ефективний продукт, що містить широкий спектр вітамінів, рослинні екстракти та біоактивне молозиво у ідеальному співвідношенні. Вживається як збалансована харчова добавка для всіх людей, в тому числі спортсменів.

Детальніше

Multimineral Compressed Caps

Новий екстремально ефективний продукт, що містить мінерали у хелатній формі. Вживається як збалансована харчова добавка для всіх людей, в тому числі спортсменів.

Детальніше

Vitamin C with rose hips

Продукт містить вітамін C і характеризується ефектом пролонгованої дії. Вітамін C є антиоксидантом, що допомагає виводити вільні радикали. Шипшина є джерелом біофлавоноїдів, які багаторазово посилюють ефект вітаміну C, прискорюють відновлювальні процеси (загоєння дрібних ран, опіків, пошкоджених тканин, зв’язок і т. ін.).

Детальніше

Mineral Zinc 100% Chelate

Рослинні капсули з високим вмістом цинку у хелатній формі. Цинк підтримує нормальну функцію імунної системи, синтез білка та підтримку нормального стану кісток. Він покращує функцію репродуктивної системи і користується популярністю для підтримки нормального стану волосся, нігтів і шкіри.

Детальніше

Vitamin D3+K2

Желатинові капсули з високим вмістом вітамінів D3 і K2, які позитивно впливають на стан кісток і зубів. Вітамін D підтримує правильну роботу імунної системи та підтримку нормальної м´язової активності.

Детальніше