Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Велнесс > Зернові батончики

Зерновые батончики

Вы ищите полезный снэк, который вы могли бы использовать на протяжении дня? Вы не знаете, какую пищу выбрать для приёма непосредственно перед физической нагрузкой? Тогда попробуйте некоторые из наших продуктов в этой категории.

Батончики с мюсли и злаками не содержат гидрогенизированных жиров, поэтому они полезны для здоровья.

Злаки являются идеальным источником клетчатки. Человеку следует потреблять как минимум 18 г, а в идеале – до 25 г клетчатки в день. Клетчатка является крайне важной для правильного пищеварения.

Flap Jack

Хрусткий та смачний батончик, виготовлені з вівсяних пластівців, які є найкращим природним джерелом енергії. Містить ретельно відібрані фрукти або горіхи. Насолоджуйтесь ним також БЕЗ ГЛЮТЕНУ у вишуканих поєднаннях фруктів, горіхів та темного шоколаду або йогурту.

Детальніше

De-Nuts

Вишуканий батончик, наповнений корисними для здоров’я горіхами та медом. DeNuts не містить консерванти та транс-жири. Це корисна для здоров’я медова цукерка, яка забезпечує вас якісною енергією та необхідними вітамінами.

Детальніше

Profigur Musli

Тепер ваш улюблений батончик із новим привабливим дизайном! MÜSLI PROFIGUR абсолютно не містять гідрогенізованих рослинних жирів, і тому вони стали ще кориснішими для здоров’я. Ви можете обрати серед семи неймовірних смаків, кожен із яких наполовину вкритий шоколадною або йогуртовою глазур’ю.

Детальніше

Profigur Musli Zig-zag

Батончик з мюслі з високим вмістом клітковини та збагачений 10 важливими вітамінами! Має чудовий смак і вкритий глазур’ю лише частково, що забезпечує менший вміст жирів. Це відмінний снек в будь-який час дня. Вдовольніть бажання з’їсти щось солодке і забезпечте ваш організм клітковиною і вітамінами.

Детальніше

Energy Bar

Спортивний енергетичний батончик, з яким ви можете досліджувати світ. Вівсяні пластівці найвищої якості, екстракт нгоріхового протеїну та справжній молочний шоколад або йогурт. Все що вам потрібно - спакувати перекус і відправитись назустріч пригодам.

Детальніше