Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Велнесс > Захист суглобів > Flexit Gelacoll caps

Flexit Gelacoll caps

1 оцінок

Харчова добавка, що сприяє підвищенню рухливості і пластичності суглобів. Продукт призначений для покращення поживних властивостей їжі та збагачення раціону для людей, чиї суглоби піддаються підвищенному навантаженню та ризику передчасного зношування.

Зберегти та поширити

Харчова добавка, що сприяє підвищенню рухливості і пластичності суглобів. Білок колаген (гідролізат желатину) виготовлений у вигляді капсул, що забезпечують легке дозування продукту. Продукт призначений для покращення поживних властивостей їжі та збагачення раціону для людей, чиї суглоби і хрящові тканини піддаються підвищеному навантаженню та ризику передчасного зношування (під час заняття спортом, при надмірній вазі тіла), для людей з обмеженою рухливістю або підвищеною втомлюваністю суглобів, для дітей і підлітків старших 12 років, що займаються спортом.

Продукт випущений у формі желатинових капсул, що містять високоефективний концентрований гідролізат желатину (97% колагенового білку) і вітамін C.

Продукт призначений для:

 • живлення та зміцнення суглобових хрящів та зв’язок
 • зменшення стирання суглобів під час фізичного навантаження, особливо при заняттях спортом із надмірною вагою тіла (не містить цукор!)
 • стимулювання росту волосся, покращення стану волосся, шкіри і нігтів
 • збагачення раціону при артрозі

Характеристики діючих речовин:

Білок колаген (гідролізат желатину) – це джерело широкого спектру амінокислот і пептидів, що беруть участь у формуванні колагену необхідного для правильного розвитку, живлення і захисту всіх суглобових хрящів, для здорового волосся, шкіри і нігтів. Продукт складається із 97%-го розщепленого ферментами гідролізату, що характеризується високою біологічною цінністю. На відміну від негідролізованих білків, які організм змушений сам розщепити у травному тракті, гідролізований желатин є високоефективним, швидкозасвоюваним і легко перетравлюваним.

Рекомендоване дозування:

 • Базове дозування: щоденно 4-6 капсул, розподілених між прийомами їжі.
 • Під час занять спортом, при надмірній вазі, у випадку пошкоджених хрящів та з’єднувальних тканин, при погіршеному стані нігтів та волосся: 8 капсул на день, розподілених між прийомами їжі.
 • Не слід перевищувати рекомендоване дозування.

Використання:

 • Відповідно до рекомендованого дозування ковтніть капсули, запиваючи їх достатньою кількістю води або спортивного напою.
 • Молоко і алкогольні напої не придатні для запивання капсул.
 • Не розкушуйте і не розжовуйте капсули.
 • Після відкривання продукт слід зберігати при температурі 10..25°C і вжити протягом трьох місяців.

Упаковка:

 • 180 капсул,
 • 360 капсул.

Гідролізат желатину, желатинові капсули (желатин, барвник діоксид титану), вітамін C (L-аскорбінова кислота), наповнювач стеарат магнію.

Харчова добавка. Продукт не є замінником повноцінного харчування. Не призначений для вживання дітьми до 12 років, вагітними та годуючими жінками. Ретельно оберігати від дітей! Не містить речовин, що визнані допінгом. Зберігати у сухому місці при температурі до 25°C, уникаючи прямого сонячного проміння. Уникати замерзання. Виробник не несе відповідальність за будь-яку шкоду, отриману в результаті неналежного використання або зберігання продукту. Без ГМО.

  100 г 1 капсула 8 капсул
Енергетична цінність 1500 кдж/353 ккал 6,7 кдж/1,5 ккал 54 кДж/12 ккал
Білки 88,3 г 0,4 г 3,1 г
Вуглеводи 0 г   0 г
Жири 0 г   0 г
Клітковина 0 г   0 г
Натрій 0,2 г 0,0008 г 0,006 г
Гідролізат желатину 73,9 г 0,3 мг 2,6 г
Витамин C
3370 мг = 4213% рдд
15 мкг = 19% рдд 120 мг = 150% рдд

рдд – рекомендоване денне дозування