Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Велнесс > Захист суглобів > Flexit Drink

Flexit Drink

1 оцінок

Flexit Drink – комплексна харчова добавка призначена для суглобів. Містить глюкозамін сульфат, хондроїтин сульфат, колаген і пептиди, амінокислоти, метилсульфонілметан, гіалуронову кислоту, кальцій, магній, вітаміни.

Зберегти та поширити

Продукт є комплексною харчовою добавкою, що призначена для суглобів. FLEXIT DRINK містить глюкозамін сульфат, хондроїтин сульфат, колаген і пептиди, амінокислоти, метилсульфонілметан, гіалуронову кислоту, речовини, що запобігають виникненню остеопорозу: кальцій, магній, вітаміни. FLEXIT DRINK призначений для покращення поживних властивостей та збагачення раціону для людей, чиї суглоби піддаються підвищеному навантаженню та ризику передчасного зношування (під час заняття спортом, при надмірній вазі тіла), для людей з обмеженою рухливістю або підвищеною втомлюваністю суглобів, для жінок з метою попередження остеопорозу, для осіб, що вживають недостатню кількість кальцію.

Харчова добавка, містить підсолоджувачі, глюкозамін сульфат, хондроїтин сульфат, колаген і пептиди, амінокислоти, метилсульфонілметан, гіалуронову кислоту, L-пролін, кальцій, магній, вітаміни C, B6, D3.

FLEXIT DRINK – це система запобігання та відновлення, що розроблена для з’єднувальних тканин (суглобів, суглобових капсул, хрящів, сухожиль, зв’язок) та кісткових тканин.

Рецептура продукту, складена відповідно до результатів найновіших клінічних досліджень, забезпечує його високу ефективність.

Flexit Drink містить:

 • основні елементи хрящової тканини та необхідні продукти для її формування: глюкозамін сульфат, хондроїтин сульфат, колаген, амінокислоти, метилсульфонілметан
 • речовини, що беруть участь у прискоренні відновлювальних процесів: вітаміни C, B6, D3
 • речовину, що сприяє гідратації міжклітинного простору, що забезпечує більшу опірність до зовнішнього середовища, – гіалуронову кислоту
 • речовини, що запобігають виникненню остеопорозу – кальцій і магній у легкозасвоюваній органічній формі.

Характеристики діючих речовин:

Глюкозамін – це речовина, що природним чином присутня у організмі, виробляється організмом із цукру крові. Глюкозамін важливий для рухливості суглобів: він відіграє ключову роль у синтезі з’єднувальної тканини, пригнічує катаболічні процеси у з’єднувальних хрящах. Глюкозамін є вихідним матеріалом для вироблення хондроїтину.

Хондроїтин сульфат – це основний елемент для формування та відновлення з’єднувальних тканин. Він ефективно захищає хрящі від руйнування і пошкодження. Додавання ретельно підібраних діючих речовин істотно підвищує ефективність гідролізату желатину і хондроїтину сульфату та довершує високоефективну рецептуру продукту.

Гіалуронова кислота – у хрящах є основним компонентом міжклітинного матеріалу – синовіальної рідини. Гіалуронова кислота надає їй пластичності, пружності і в’язкості. Молекулярна структура гіалуронової кислоти визначає її здатність – навіть якщо її концентрація невисока – зв’язувати велику кількість молекул води, утворюючи в’язкий гель, що надає з’єднувальній тканині здатність протистояти зовнішньому тиску.

MSM (метилсульфонілметан) – це органічна сполука сульфуру, що повсюду присутня у організмі людини. MSM бере участь в утворенні структури колагенових тканин. Завдяки своєму протиокислювальному впливу метилсульфонілметан сприяє захисту хрящів від пошкодження, що спричиняється вільними радикалами. До того ж він частково допомагає усунути больові відчуття при запальних процесах. Сірка у складі метилфсульфонілметану допомагає організму виробляти основні амінокислоти, такі як метионін і цистеїн.

L-пролін – це амінокислота необхідна для формування колагену, вона пришвидшує відновлення пошкоджених хрящів і зв’язок.

Вітаміни C, B6, D3 – підтримують життєві функції, прискорюють процеси відновлення, зміцнюють імунітет.

Кальцій – необхідний для формування кісток.

Магній – проявляє свою дію разом із кальцієм. Він необхідний для нервової і мязової діяльності і є так званим «антистресовим» мінералом.

Рекомендоване дозування:

 • Для захисту з’єднувальних тканин та профілактики: приймати 10 г один раз на день зранку натще.
 • При підвищеному зношуванні і пошкодженнях: приймати 20 г один раз на день зранку натще.
 • Старайтесь вживати побільше рідини протягом дня, поки приймаєте продукт.
 • Не слід перевищувати рекомендоване дозування.

Використання:

 • Розмішайте дозування (10 г або 20 г) у 250-300 мл води і залиште постояти.
 • Через 3-5 хвилин розчин стане прозорим і в ньому будуть помітні прозорі гелеві гранули, утворені гіалуроновою кислотою, – розчин готовий до вживання.
 • Випити готовий розчин зранку до сніданку.
 • Після відкривання продукт слід зберігати при температурі 10..25°C і вжити протягом двох місяців.

Варіанти смаку:

 • грейпфрут,
 • персик,
 • полуниця,
 • апельсин.

Упаковка:

 • 400 г.

Персик: гідролізат желатину, мальтодекстрин, глюконат кальцію, глюконат магнію, натуральний та ідентичний натуральному аромат персика, L-пролін, глюкозамін сульфат (хлорид калію з молюсків), регулятор кислотності лимонна кислота, MSM (метилсульфонілметан), хондроїтин сульфат, вітамін C (L-аскорбінова кислота), регулятор кислотності яблучна кислота, антиспікаючі агенти фосфат кальцію та діоксид кремнію, підсолоджувачі ацесульфам К і сукралоза, гіалуронова кислота (сіль натрію), барвник кармін, вітамін B6 (піридоксину гідрохлорид), вітамін D3 (холекальциферол), барвник бета-каротин.

Продукт містить алерген: ракоподібні. Може містити сліди сої і молочного протеїну.

Апельсин: гідролізат желатину, мальтодекстрин, глюконат кальцію, глюконат магнію, натуральний та ідентичний натуральному аромат апельсина, L-пролін, глюкозамін сульфат (хлорид калію з молюсків), регулятор кислотності лимонна кислота, MSM (метилсульфонілметан), хондроїтин сульфат, вітамін C (L-аскорбінова кислота), регулятор кислотності яблучна кислота, антиспікаючі агенти фосфат кальцію та діоксид кремнію, підсолоджувачі ацесульфам К і сукралоза, гіалуронова кислота (сіль натрію), вітамін B6 (піридоксину гідрохлорид), вітамін D3 (холекальциферол), барвник бета-каротин.

Продукт містить алерген: ракоподібні. Може містити сліди сої і молочного протеїну.

Полуниця: гідролізат желатину, мальтодекстрин, глюконат кальцію, глюконат магнію, L-пролін, глюкозамін сульфат (хлорид калію з молюсків), регулятор кислотності лимонна кислота, натуральний та ідентичний натуральному аромат полуниці, MSM (метилсульфонілметан), хондроїтин сульфат, вітамін C (L-аскорбінова кислота), регулятор кислотності яблучна кислота, антиспікаючі агенти фосфат кальцію та діоксид кремнію, підсолоджувачі ацесульфам К і сукралоза, барвник кармін, гіалуронова кислота (сіль натрію), вітамін B6 (піридоксину гідрохлорид), вітамін D3 (холекальциферол).

Продукт містить алерген: ракоподібні. Може містити сліди сої і молочного протеїну.

Грейпфрут: гідролізат желатину, мальтодекстрин, глюконат кальцію, глюконат магнію, L-пролін, глюкозамін сульфат (хлорид калію з молюсків), регулятор кислотності лимонна кислота, MSM (метилсульфонілметан), хондроїтин сульфат, натуральний та ідентичний натуральному аромат грейпфрута, вітамін C (L-аскорбінова кислота), регулятор кислотності яблучна кислота, антиспікаючі агенти фосфат кальцію та діоксид кремнію, підсолоджувачі ацесульфам К і сукралоза, гіалуронова кислота (сіль натрію), ароматизатор нарінгенін, вітамін B6 (піридоксину гідрохлорид), вітамін D3 (холекальциферол).

Продукт містить алерген: ракоподібні. Може містити сліди сої і молочного протеїну.

Харчова добавка із підсолоджувачами. Не призначений для вживання дітьми, вагітними та годуючими жінками. Ретельно оберігати від дітей! Не містить речовин, що визнані допінгом. Зберігати у сухому місці при температурі до 25°C, уникаючи прямого сонячного проміння. Уникати замерзання. Виробник не несе відповідальність за будь-яку шкоду, отриману в результаті неналежного використання або зберігання продукту. Без ГМО.


100 г Порція – 20 г
Енергетична цінність 1382 кДж/ 325 ккал 277 кДж/ 65 ккал
Білки 50,4 г 10,1 г
Вуглеводи 29 г 5,8 г
в т.ч. цукор
0 г 0 г
Жири 0 г 0 г
в т.ч. насичені жирні кислоти 0 г 0 г
Клітковина 0 г 0 г
Натрій 0 г 0 г
Кальцій 600 мг = 75% рдд 120 мг = 15% рдд
Магній 275 мг = 73% рдд 55 мг = 15% рдд
Вітамін C 500 мг = 625% рдд 100 мг = 125% рдд
Вітамін B6 25 мг = 1786% рдд 5 мг = 357% рдд
Вітамін D3 37,5 мкг = 750% рдд 7,5 мкг = 150% рдд
Хондроїтин сульфат 750 мг 150 мг
Глюкозамін сульфат 1500 мг 300 мг
Колагеновий білок 50000 мг 10000 мг
Метилсульфонілметан (MSM) 1500 мг 300 мг
Гіалуронова кислота 100 мг 20 мг
L-Пролін 2500 мг 500 мг

Мірний черпачок: 25 г.

Співвідношення для приготування: 20 г на 250 мл води.

рдд – рекомендоване денне дозування