Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Велнесс > Жироспалювачі > Fat Direct

Fat Direct

0 оцінок

Ефективний помічник у дотриманні раціону харчування. Fat Direct атакує ваші адипозні (жирові) тканини з кількох фронтів. Дія Fat Direct базується на синергічному впливі традиційних екстрактів трав і речовин, що відіграють ключову роль у метаболізмі жирів.

Цілковито унікальний спалювач жиру, що прекрасно поєднує в собі силу натуральних екстрактів і найновіші технології. Продукт, що вирізняється не тільки унікальними інгредієнтами, але і часом прийому. Fat Direct – перший нічний жироспалювач, що випускається компанією NUTREND.

Зберегти та поширити

Цей продукт спеціально розроблений для зниження проценту жиру під час сну. Ретельно підібраний рецепт містить екстракти водорості вакаме, гарцинії камбоджійської і екстракту зеленої кави (без кофеїну). Продукт Fat Direct не містить ніяких стимулюючих речовин і тому підходить для використання у вечірні години – 1 капсула за 30 хвилин до сну.

Ефективний помічник у дотриманні раціону харчування. Fat Direct атакує ваші жирові тканини з кількох фронтів. Дія Fat Direct базується на синергічному впливі традиційних екстрактів трав і речовин, що відіграють ключову роль у метаболізмі жирів.

Дотримуючись здрового способу життя та збалансованого раціону харчування та використовуючи Fat Direct, ви можете більш ефективно використовувати жирові тканини протягом дня у якості джерела енергії.

Fat Direct допомагає:

 • знизити кількість жирових тканин;
 • зменшити відкладення жирів;
 • прискорити процеси метаболізму;
 • знизити і контролювати апетит.

Екстракт вакаме – екстракт із морських водоростей із високим вмістом пігменту, що називається фукоксантин. Згідно із дослідженнями цей пігмент позитивно впливає на зниження проценту жиру.

Екстракт зеленої кави – ще один з важливих діючих компонентів, що є улюбленцем не тільки спортсменів, але і у більш широкої аудиторії, та часто входить в склад жироспалювальних продуктів. Екстракт зеленої кави допомагає підтримувати стабільний рівень глюкози в крові.

Гарцинія камбоджійська – ефективна речовина, що часто згадується разом із екстрактом зеленої кави, та додається у продукт для підвищення ефективності суміші компонентів. Гарцинія камбоджійська пригнічує синтез жирних кислот та підтримує їх розщеплення.

Рекомендоване дозування:

 • приймайте 1 капсулу один раз на день за 30 хвилин до сну;
 • максимальне добове дозування – 1 капсула;
 • не перевищуйте рекомендоване дозування.

Використання:

 • Відповідно до рекомендованого дозування ковтніть капсулу, запиваючи її достатньою кількістю води.
 • Не слід використовувати алкоголь та молочні напої для запивання капсул.
 • Не розкушуйте капсули!

Fat Direct не обов’язково використовувати в вечірні години, але, на відміну від інших жироспалювачів, його можна приймати перед сном. Через це Fat Direct має маркування «нічна формула».

Упаковка:

 • 60 капсул.

Желатинова капсула (яловичий желатин, зволожувач гліцерин, вода, барвники), екстракт зеленої кави (не менше 45% хлорогенових кислот), соєва олія, риб’ячий жир, екстракт гарцинії камбоджійської (60% гідроксицитратна кислота), кокосова олія, емульгатор соєвий лецитин, загущувач бджолиний віск, екстракт водорості вакаме (50% фукоксантин).

Алергени виділені жирним шрифтом.

Харчова добавка. Не призначений для вживання дітьми, вагітними та годуючими жінками. Ретельно оберігати від дітей! Не містить речовин, що визнані допінгом. Зберігати у сухому місці при температурі до 25°C, уникаючи прямого сонячного проміння. Уникати замерзання. Виробник не несе відповідальність за будь-яку шкоду, отриману в результаті неналежного використання або зберігання продукту. Без ГМО.


100 г 1 капсула (1400 мг)
Екстракт зеленої кави 25 000 мг 350 мг
Екстракт гарцинії камбоджійської 8 929 мг
125 мг
Екстракт водорості вакаме 343 мг 4,8 мг
Риб’ячий жир 14 286 мг 200 мг