Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Велнесс > Жироспалювачі > Carnitine 60000 + Synephrine

Carnitine 60000 + Synephrine

0 оцінок

Ви хочете знизити вагу? У вас немає часу регулярно займатися спортом і ви хочете прискорити ваш метаболізм? Якщо ви відповіли «так» на будь-яке з цих питань, то представлений нижче продукт призначений спеціально для вас.

Зберегти та поширити

Ви хочете знизити вагу? У вас немає часу регулярно займатися спортом і ви хочете прискорити ваш метаболізм? Якщо ви відповіли «так» на будь-яке з цих питань, то представлений нижче продукт призначений спеціально для вас.

60 000 мг L-карнітину в упаковці із додаванням високоякісного нормалізованого екстракту померанця (1250 мг в упаковці), який містить 8% синефрину. Кожна упаковка (500 мл) містить 100 мг чистого синефрину. Синефрин – це високоефективна речовина, що стимулює зниження ваги та прискорює термогенез (вироблення тепла) в організмі. Завдяки його дії збільшується загальне вивільнення енергії протягом дня.

Взаємно посилююча комбінація високоефективного L-карнітину та синефрину допоможе вам покращити результати тренувань, стимулюватиме використання та спалювання жирів, а також підвищить енергетичний метаболізм.

При виробництві CARNITINE 60 000 + SYNEPHRINE використано єдиний у світі біологічно чистий L-карнітин, що виготовляється за унікальною патентованою технологією швейцарською компанією Lonza Ltd. під торговою маркою Carnipure®. Завдяки унікальному процесу виробництва, що базується на бродінні, Lonza є єдиним виробником, що спроможний виробляти L-карнітин таким самим чином, як і природа.

Продукт призначений для:

  • стимулювання спалювання жирів;
  • більш ефективного використання жирових запасів та зниження ваги.

Рекомендоване дозування:

  • 25 мл один раз на день за 30 хвилин до фізичного навантаження або зранку натще
  • або по 12,5 мл двічі на день: перший прийом – зранку натще, другий прийом – протягом дня між прийомами їжі або за 30 хвилин до фізичного навантаження.
  • Не слід перевищувати рекомендоване дозування.

Використання:

  • Продукт можна приймати у нерозведеному вигляді або розводити у спортивному напої.
  • Після відкривання продукт слід зберігати при температурі нижче 10°C і вжити протягом 2 місяців.

Варіанти смаку:

  • жовта малина.

Упаковка:

  • 500 мл.

вода, L-карнітин, регулятори кислотності (яблучна кислота, лимонна кислота), екстракт померанця (8% синефрину), консервант сорбат калію, натуральний та ідентичний натуральному ароматизатор малини, консервант бензоат натрію, підсолоджувач ацесульфам К, пантотенат кальцію (вітамін B5), підсолоджувач сукралоза, піридоксину гідрохлорид (вітамін B6).

Продукт призначений для спеціального харчування. Не призначений для вживання дітьми, вагітними та годуючими жінками. Ретельно оберігати від дітей! Зберігати у сухому місці при температурі до 25°C, уникаючи прямого сонячного проміння. Уникати замерзання. Виробник не несе відповідальність за будь-яку шкоду, отриману в результаті неналежного використання або зберігання продукту. Без ГМО.


100 мл Максимальне дозування 25 мл
Енергетична цінність 129 кДж/30 ккал 32 кДж /8 ккал
Білки 6,5 г 1,6 г
Вуглеводи 0 г 0 г
в т.ч. цукор
0 г 0 г
Жири 0 г 0 г
в т.ч. насичені жирні кислоти 0 г 0 г
Клітковина 0 г 0 г
Натрій 0 г 0 г
L-карнітин 12000 мг 3000 мг
Екстракт померанця 250 мг 62 мг
Вітамін B5 25 мг = 417% рдд 6,2 мг = 103% рдд
Вітамін B6 8 мг = 571% рдд 2 мг = 143% рдд

рдд – рекомендоване денне дозування