Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Велнесс > Жироспалювачі

Жиросжигатели

В этой категории вы найдёте исчерпывающий список продуктов для эффективного улучшения фигуры, снижения веса и повышенного сжигания жира.

Для обеспечения максимальной эффективности мы рекомендуем принимать продукты на фоне регулярных занятий спортом и хорошо сбалансированного правильного режима питания. Если вы избегаете физической нагрузки и не придерживаетесь сбалансированного рациона питания в период снижения веса, вы подвергаете себя риску возникновения так называемого эффекта йо-йо! Большинство продуктов изготовлены на основе высокоэффективного L-карнитина (ТМ Carnipure®), который эффективно способствует сжиганию жиров.

Carnitine 60000 + Synephrine

Ви хочете знизити вагу? У вас немає часу регулярно займатися спортом і ви хочете прискорити ваш метаболізм? Якщо ви відповіли «так» на будь-яке з цих питань, то представлений нижче продукт призначений спеціально для вас.

Детальніше

Synephrine

Синефрин (екстракт померанця) – високоефективна функціональна речовина, що використовується для зниження зайвої ваги. Він стимулює термогенез (процес утворення тепла) в організмі, який підвищує кількість енергії, що вивільняється протягом дня. Такий термогенний ефект діє як під час відпочинку, так і під час фізичного навантаження.

Детальніше

Fat Direct

Ефективний помічник у дотриманні раціону харчування. Fat Direct атакує ваші адипозні (жирові) тканини з кількох фронтів. Дія Fat Direct базується на синергічному впливі традиційних екстрактів трав і речовин, що відіграють ключову роль у метаболізмі жирів.

Цілковито унікальний спалювач жиру, що прекрасно поєднує в собі силу натуральних екстрактів і найновіші технології. Продукт, що вирізняється не тільки унікальними інгредієнтами, але і часом прийому. Fat Direct – перший нічний жироспалювач, що випускається компанією NUTREND.

Детальніше

Carnitine Compressed caps

Капсули, що містять 1 500 мг L-карнітину тартрат. CARNITINE COMPRESSED CAPS призначені для стимулювання метаболізму жирів, підвищення фізичної активності і захисту серцево-судинної системи.

Детальніше

CLA Softgel Caps

Кон’югована лінолева кислота (CLA) широковідома серед спортсменів завдяки своєму позитивному ефекту на зменшення жирових відкладень при збереженні м’язової маси. Форма випуску у капсулах дуже зручна у застосуванні.

Детальніше

Fat Direct Shot

Fat Direct Shot – це 2 в 1 – найновіше поєднання жироспалювача і передтренувального комплексу. Унікальна комбінація ефективних інгредієнтів для зниження ваги і підтримки фізичної активності. Цей помічник із дотримання режиму харчування і жорстких тренувань забезпечує стимуляцію організму, знижує втому і підтримує ефективність метаболізму жирів. Не містить цукру.

Детальніше

Fat Direct Drink

Готовий до вживання напій у банці. Тонізуючиє, сприяє метаболізму жирів, сприяє зменшенню втоми та нормальному функціонуванню імунної системи.

Детальніше