Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Циклічні види спорту > Відновлення > BCAA Complex

BCAA Complex

0 оцінок

BCAA – одна із найбільш ефективних спортивних харчових добавок. Чиста кристалічна форма амінокислот із розгалудженими ланцюгами у вільній формі забезпечує захист і відновлення м’язової маси, а також загалом підвищує показники діяльності.

Зберегти та поширити

Одна із найбільш ефективних спортивних харчових добавок. У одній капсулі продукту міститься 500 мг найважливіших незамінних амінокислот – амінокислот із розгалудженими ланцюгами. В складі продукту амінокислоти L-лейцин, L-ізолейцин, L-валін знаходяться у оптимальному співвідношенні 2:1:1, яке покриває потреби організму під час тренування і після. Чиста кристалічна форма амінокислот із розгалудженими ланцюгами у вільній формі забезпечує захист і відновлення м’язової маси, а також загалом підвищує показники діяльності. У поєднанні із L-карнитином продукт має максимальний ефект. BCAA COMPLEX збагачений речовинами, що знижують закисленість організму – L-аланіном та L-карнозином.

Характеристики продукту:

Амінокислоти із розгалудженими ланцюгами складають до 35% усіх амінокислот, що формують м’язові тканини. Споживання амінокислот із розгалудженими ланцюгами підвищується під час важких фізичних навантажень, а за недостатнього надходження амінокислот із розгалудженими ланцюгами посилюється катаболізм м’язового білку, і це також призводить до погіршення відновлення, руйнування м’язової маси і загалом знижує показники фізичної діяльності.

Також доведено, що лейцин використовується організмом вдічі більше, ніж інші амінокислоти (ізолейцин та валін), і саме тому так важливо вживати амінокислоти із розгалудженими ланцюгами у правильному співвідношенні. BCAA COMPLEX дотримує необхідне організму співвідношення амінокислот з розгалудженими ланцюгами – 2:1:1 (лейцин, ізолейцин, валін) і завдяки цьому може задовільнити потреби організму.

Продукт призначений для:

  • Якісного і швидкого відновлення
  • Підвищення фізичних показників
  • Зниження закисленості організму (L-аланін та L-карнозин)
  • Підвищення продуктивності м’язів
  • Захисту м’язової маси від руйнування в результаті виснажливої фізичної діяльності
  • Відтермінування появи проявів втоми

Рекомендоване дозування:

  • 6 капсул (3 г амінокислот із розгалудженими ланцюгами) до тренування з метою захисту м’язової маси.
  • Дозування може бути розділене на дві порції – 3 капсули до тренування та 3 капсули після тренування.
  • Не перевищуйте рекомендоване дозування.

Порада для велогонщиків:

Розчиніть вміст 4-6 капсул у вашому спортивному напої (0,7 л) та пийте його протягом тренування.

Використання:

Відповідно до рекомендованого дозування ковтніть капсули одна за одною, запиваючи їх достатньою кількістю води. Не слід використовувати алкоголь та молочні напої для запивання капсул. Не розкушуйте капсули! Після відкривання продукт слід зберігати при температурі до 25°C і вжити протягом 3 місяців.

Упаковка:

  • 120 капсул.

L-лейцин, L-ізолейцин, L-валін, желатинові капсули (желатин, барвник діоксид титану), L-карнітин тартрат, L-аланін, L-карнозин.

Продукт призначений для спеціального харчування, придатний до використання спортсменами. Не призначений для вживання дітьми, вагітними та годуючими жінками. Ретельно оберігати від дітей! Не містить речовин, що визнані допінгом. Зберігати у сухому місці при температурі до 25°C, уникаючи прямого сонячного проміння. Уникати замерзання. Виробник не несе відповідальність за будь-яку шкоду, отриману в результаті неналежного використання або зберігання продукту. Без ГМО.


100 г 1 капсула – 754 мг
Енергетична цінність 1295,6 кДж/304,7 ккал 9,5 кДж/2,2 ккал
Білки 73,7 г 0,6 г
Вуглеводи
0 г 0 г
Жири 0 г 0 г
L-Лейцин 33,2 г 250 мг
L-Ізолейцин 16,6 г 125 мг
L-Валін 16,6 г 125 мг
L-Карнозин 1,3 г 10 мг
L-Аланін 6,6 г 50 мг
L-Карнітин 9,8 г 74 мг