Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Циклічні види спорту > Енергія > Carbonex

Carbonex

0 оцінок

Максимально ефективний та швидкодіючий засіб забезпечення організму енергією, виготовлений у зручній формі таблеток, що мають прекрасний смак. Продукт характеризується оптимальним співвідношенням простих і складних вуглеводів із додаванням функціональних діючих речовин (кофеїн, таурин, BCAA, L-тирозин, креатин, вітамін C, магній). Призначений для негайного постачання організму швидкозасвоюваною енергією, стимуляції, підвищення і збереження концентрації, активізації фізичної діяльності.

Зберегти та поширити

Максимально ефективний та швидкодіючий засіб забезпечення організму енергією, виготовлений у зручній формі таблеток, що мають прекрасний смак. Продукт характеризується оптимальним співвідношенням простих і складних вуглеводів із додаванням функціональних діючих речовин (кофеїн, таурин, BCAA, L-тирозин, креатин, вітамін C, магній). Призначений для негайного постачання організму швидкозасвоюваною енергією, стимуляції, підвищення і збереження концентрації, активізації фізичної діяльності.

Carbonex є максимально ефективним і швидкодіючим засобом забезпечення організму енергією. Він виготовляється у зручній формі таблеток, що мають приємний смак. Постачання енергії до організму та його стимуляція відбуваються досить ефективно завдяки тому, що при розчиненні таблетки поживні і діючі речовини засвоюються прямо через слизову оболонку у роті. Такий механізм забезпечує негайний ефект і максимальне засвоєння продукту. Джерелом енергії, необхідної для роботи м’язів, є прості і складні вуглеводи, представлені у складі продукту в оптимальному співвідношенні. Стимулюючий ефект зумовлений рядом таких ефективних складників, як кофеїн, таурин, L-тирозин. Їхня дія ще більш підсилюється наявними у складі продукту вуглеводами. Крім того, для підвищення енергетичного потенціалу організму у рецептурі присутній креатин, амінокислоти із розгалудженими ланцюгами, а також вітамін C та магній.

Carbonex призначений для:

  • негайного забезпечення організму енергією та стимулювання
  • усунення та запобігання енергетичних криз під час фізичного навантаження
  • підвищення та підтримання концентрації
  • забезпечення кращої якості фізичної діяльності і максимальної витривалості організму

Характеристики діючих речовин:

Рецептура продукту базується на вивіреному співвідношенні вуглеводів, що сприяє їх кращому засвоєнню. Джерелом вуглеводів є глюкоза, фруктоза і мальтодекстрин із декстрозним еквівалентом, що дорівнює 10.

Ця енергетична суміш доповнена амінокислотою таурин, що допомагає підтримувати концентрацію під час фізичної або іншої активності. Крім таурину в склад продукту включений кофеїн, який також стимулює центральну нервову систему, позитивно впливає на мозкову діяльність, бореться із втомою, стимулює процес перетворення жирів у енергію. L-тирозин сприяє підтриманню активності фізичної діяльності, оскільки стримує втому, що виникає протягом тривалого фізичного навантаження. Додавання у склад продукту амінокислот із розгалудженими ланцюгами допомагає забезпечити захист м’язової маси під час фізичної активності та водночас є ефективним джерелом енергії, коли це необхідно. Для підвищення енергетичного потенціалу організму у склад продукту додано креатин моногідрат.

L-карнозин і L-аланін допомагають сповільнити наслідки збільшення вироблення молочної кислоти під час інтенсивної роботи м’язів. Крім цього наявність магнію у рецептурі дозволяє оптимізувати м’язову активність і запобігати виникненню судом. І нарешті, вітамін C доданий, щоби забезпечити опірність до негативного впливу вільних радикалів, що виробляються під час фізичного навантаження.

Рекомендоване дозування:

  • У разі енергетичної кризи: розжувати 1-2 таблетки.
  • Під час тривалого фізичного навантаження: розжувати або розсмоктати 1-2 таблетки до виникнення енергетичної кризи або перед посиленням навантаження.
  • Не рекомендується приймати більше 2 таблеток протягом години.
  • Максимальне денне дозування – 4 таблетки.

Використання:

Відповідно до рекомендованого дозування розжуйте або розчиніть у роті таблетки, запиваючи їх достатньою кількістю води або спортивного напою. Не слід використовувати алкоголь та молочні напої для запивання таблеток.

Упаковка:

  • 12 таблеток.

Глюкоза, мальтодекстрин, фруктоза, L-аланін, креатин моногідрат, магнію цитрат, лимонна кислота, стеарат магнію, L-лейцин, L-тирозин, таурин, L-карнозин, аскорбінова кислота (вітамін C), полівінілпіролідон, L-ізолейцин, L-валін, ароматизатор апельсину ідентичний натуральному, антиспікаючий агент діоксид кремнію, кофеїн, підсолоджувачі сукралоза і ацесульфам К.

Продукт призначений для спеціального харчування. Продукт є джерелом фенілаланіну, не придатний для використання людьми, що страждають від фенілкетонурії. Продукт містить кофеїн: 31 мг на порцію 4 таблетки. Не призначений для вживання дітьми, вагітними та годуючими жінками. Ретельно оберігати від дітей! Не містить речовин, що визнані допінгом. Зберігати у сухому місці при температурі до 25°C, уникаючи прямого сонячного проміння. Уникати замерзання. Виробник не несе відповідальність за будь-яку шкоду, отриману в результаті неналежного використання або зберігання продукту. Без ГМО.


100 г 1 таблетка – 3500 мг
Енергетична цінність 1678 кДж / 395 ккал 59 кДж / 14 ккал
Білки 20,8 г 0,7 г
Вуглеводи 75 г 2,6 г
в т.ч. цукор
60,7 г 2 г
Жири 0 г 0 г
в т.ч. насичені жирні кислоти 0 г 0 г
Клітковина 0 г 0 г
Натрій 0 г 0 г
L-аланін 7143 мг 250 мг
Креатин моногідрат 5051 мг 177 мг
L-лейцин 1120 мг 40 мг
L-ізолейцин 560 мг 20 мг
L-валін 560 мг 20 мг
L-тирозин 891 мг 31 мг
Таурин 891 мг 31 мг
L-карнозин 714 мг 25 мг
Кофеїн 223 мг 8 мг
Магній 252 мг = 67% рдд 9 мг = 2,4% рдд
Вітамін С 580 мг = 725% рдд 20 мг = 25% рдд

рдд – рекомендоване денне дозування