Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Циклічні види спорту > Енергія

Энергия

Достаточное и правильное по времени поступление энергии во время физической нагрузки наряду с достаточным поступлением жидкости повысит показатели вашей деятельности. Качественная энергия является необходимым топливом, без которого во время физической нагрузки организм не может достигать требуемого уровня. Если вы стремитесь к повышению эффективности вашей тренировки и хотите предотвратить наступление усталости, а также замедлить процесс истощения энергетических запасов и поддерживать источники энергии в хорошем состоянии, выбирайте энергетические батончики, гели или таблетки в зависимости от характера вашей активности.

Дополнительная рабочая нагрузка ведёт к увеличению нагрузки на энергетическую систему и на работающие скелетные мышцы.  Если энергетические потребности работающих мышц не удовлетворяются, вы не можете достигнуть требуемого уровня работоспособности.

Не забудьте восстановить энергетические запасы пред началом нагрузки. Основной причиной усталости во время продолжительной физической нагрузки является недостаточное потребление углеводов.  Вот почему очень важно фокусироваться на оптимизации размера углеводных резервов в мышцах и печени.

Для большинства спортсменов это может быть достигнуто путём оптимизации запасов мышечного гликогена в организме перед состязанием путём выполнения лёгких упражнений одновременно с высокоуглеводной диетой.

VO2 Boost

3-фазна формула для підвищення витривалості організму при тривалих навантаженнях шляхом підвищення вироблення оксиду азоту. Краще кровопостачання і забезпечення киснем та енергією, а також зменшення накопичення продуктів метаболізму у навантажених м’язах.

Детальніше

Voltage Energy cake

Незрівнянний енергетичний батончик, виготовлений із злакових пластівців, призначений для забезпечення організму енергією під час тривалих навантажень. Цей батончик містить водночас і швидко засвоювані вуглеводи, і вуглеводи, що повільно розпадаються. Така комбінація дозволяє дозувати енергію поступово, завдяки цьому організм краще використає енергію протягом фізичної активності.

Детальніше

Voltage Energy cake With Caffeine

Незрівнянний енергетичний батончик на основі злакових пластівців, чудовий снек для забезпечення організму енергією під час тривалих навантажень. Цей батончик містить водночас і швидко засвоювані вуглеводи, і вуглеводи, що повільно розпадаються, а також 60 мг кофеїну в одному батончику. Така комбінація дозволяє дозувати енергію поступово, завдяки цьому організм краще використає енергію протягом фізичної активності.

Детальніше

Turbo Effect Shot

Унікальна форма енергії для заключної стадії навантажень на витривалість і навантажень на витривалість у поєднанні зі швидкістю, яка забезпечує максимально швидке застосування і поглинання. Для правильного засвоєння енергії, розв’язання енергетичних криз і підвищення концентрації у склад продукту додані функціональні речовини – кофеїн, таурин, аланін і карнозин.

Детальніше

Endurance Bar

Енергетичний батончик зі зниженим вмістом протеїнів і мінімальною кількістю клітковини, переважно призначений для поповнення запасів енергії і забезпечення підсиленого харчування під час фізичної діяльності, що передбачає витривалість. Продукт характеризується високим вмістом вуглеводів – на рівні 65%, з яких 20% складають моносахариди. Склад збагачений амінокислотами із розгалудженими ланцюгами, вітамінами і мінералами. Придатний для використання спортсменами.

Детальніше

Gutar

Енергетичний стимулятор призначений для відтермінування втоми, підвищення концентрації і забезпечення стимуляції організму. Синергічна комбінація натурального кофеїну, таурину, L-карнітину, L-аргініну, екстракту женьшеню, екстракту зеленого чаю, вітаміну B6 створена для максимальної стимуляції організму. Не містить аспартам.

Детальніше

Carbosnack

Швидка енергія у формі гелю. Оновлений і вдосконалений CARBOSNACK надає набагато більше енергії порівняно із оригінальною формулою. Енергія у формі гелю ідеально пасує до найбільш вимогливих фізичних активностей на високих пульсах, коли вживання твердої їжі стає надміру складним для організму.

Детальніше

Carbonex

Максимально ефективний та швидкодіючий засіб забезпечення організму енергією, виготовлений у зручній формі таблеток, що мають прекрасний смак. Продукт характеризується оптимальним співвідношенням простих і складних вуглеводів із додаванням функціональних діючих речовин (кофеїн, таурин, BCAA, L-тирозин, креатин, вітамін C, магній). Призначений для негайного постачання організму швидкозасвоюваною енергією, стимуляції, підвищення і збереження концентрації, активізації фізичної діяльності.

Детальніше

Endurosnack

Спеціальний енергетичний гель із поступовим вивільненням енергії. Основна енергія утворюється із спеціального типу вуглеводів (Palatinose™), який вирізняється поступовим всмоктуванням і високим енергетичним потенціалом. Практична упаковка у вигляді тюбика із кришечкою дозволяє відкривати і закривати тюбик декілька разів.

Детальніше

Fruit Energy Bar

Цей новий фруктовий спортивний батончик з надзвичайним смаком ідеально підходить для поповнення енергії - і не тільки під час фізичних навантажень. Батончик збагачений вітамінами С і Е та цинком, що підтримують імунітет, а також екстрактами виноградних кісточок та цукрової тростини.

Детальніше