Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Циклічні види спорту > Антисудоми

Антиспазм

Мышечные судороги могут быть раздражающим осложнением во время ваших спортивных тренировок. Попробуйте избежать неприятных ощущений и обратите внимание на превентивные меры защиты опорно-двигательного аппарата.

Наиболее частыми причинами мышечных судорог во время нагрузки являются перегрузка групп мышц, недостаток жидкости (дегидратация) и недостаток энергии (утомление). Также причиной может быть потеря важных минералов, таких как натрий, калий и магний.

Salt caps

Унікальне поєднання електролітів та вітамінів призначене не тільки для професійних атлетів. Дисбаланс електролітів або суттєве зниження їх рівнів внаслідок фізичної активності разом із втратою рідини можуть спричинити відчуття слабкості та приступи судом у атлетів. Продукт призначений для зменшення ризику появи судом та збереження показників діяльності атлета на максимально можливому рівні.

Детальніше

Magneslife

Високоефективна рідка форма магнію, призначена для запобігання м’язовим судомам або використання як засобу екстренної допомоги при їх виникненні.

Детальніше

Magneslife Active Drink

Цей цілковито новий швидкорозчинний продукт призначений для поповнення життєво важливих мінералів, таких як магній і калій, а також для часткової регідратації та енергетичної стимуляції після фізичної активності.

Детальніше