Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Силові види спорту > Протеїнові батончики

Протеїнові батончики

Протеїнові батончики є належною харчовою добавкою для будь-яких спортсменів, які піклуються про оптимальне забезпечення організму білками протягом дня. Вони не тільки цінні своїми діючими речовинами, але і завдяки своєму збалансованому складу і вишуканого смаку вони стануть чудовим заохоченням перед тренуванням. Отримай задоволення від снеків в будь-який час дня. Батончики втамують ваш голод і відновлять запаси необхідних поживних речовин.

Prozero

Двошарова хрустка начинка, покрита справжнім молочним шоколадом, це смачний білковий батончик, яким можна насолоджуватися, не відчуваючи вини.

Детальніше

Premium protein 50 bar

Найвищі стандарти якості, ідеально збалансовані інгредієнти та чудовий смак. Зосередьтеся на надзвичайно високому вмісті білка та низькому вмісті цукру! Один батончик містить 25 грам білка і лише 1 г цукру, навіть незважаючи на те, що весь батончик покритий справжнім молочним шоколадом. Він без глютену і має три смаки: вершкове печиво, шоколад та кокос.

Детальніше

Excelent Protein bar

Вишуканий двошаровий протеїновий батончик з ягодами, фруктами або горіхами, вкритий молочним шоколадом або йогуртовою глазур’ю. Excelent Protein bar містить 24% білку і 43% вуглеводів, амінокислоти із розгалудженими ланцюгами (BCAA) та замінну амінокислоту L-глутамін. Чудовий вибір для всіх – як для тих, хто активно тренується, так і для тих, хто шукає заміну традиційним солодощам. Ви будете вражені дивовижним смаком!

Детальніше

Deluxe protein bar

Новий протеїновий батончик із високим вмістом білку, низьким вмістом цукру та різномаїттям вишуканих смаків.

Детальніше

Protein bar

Протеїновий батончик з відмінним смаком та ідеальним співвідношенням білків і вуглеводів (1:2) з точки зору нарощування м’язової маси. Батончик з банановим, мигдалевим і шоколадним смаком вкриті чорним шоколадом, ванільний і кокосовий смаки – молочним шоколадом, а полуничний – йогуртовою глазур’ю.

Детальніше

Be Slim

Чудовий білковий батончик, містить 30% білку, значну кількість клітковини, та при цьому має відмінний смак.

Детальніше

Qwizz Protein Bar

Народилася зірка. Справжня. Хрустка. І повна білку. Клейка карамель з кожним шматочком. Молочний шоколад, який не дає спати. Трохи цукру і купа веселощів.

Детальніше