Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Силові види спорту > Гейнери

Гейнери

Вуглецево-білкові продукти також в цілому називають Гейнери. Вони є оптимальною комбінацією швидко і легко засвоєних вуглеводів, які без праці засвояться з білками і сприятимуть якісному відновленню. Для максимального прискорення і поліпшення процесу відновлення ми рекомендуємо приймати гейнери безпосередньо після навантаження (протягом 30 хвилин), в період так званого анаболічного вікна. У разі тривалої інтенсивної тренувальної сесії можна повторити прийом дозування через дві години.

Під час навантаження енергія споживається (в тому числі витрачаються резерви м’язового і печінкового глікогену). Якщо енергетичні запаси вичерпані, організм починає виділяти необхідну для фізичної діяльності енергію з резервних сховищ, таких як свій власний м’язовий білок, що веде до руйнування м’язової маси.

Необхідним захистом від руйнування (катаболізму) м’язового білка є швидке забезпечення організму високоякісними і легкозасвоюваними вуглеводами безпосередньо після навантаження під час «анаболічного вікна». Вживайте вуглеводи в поєднанні з білками якомога швидше після закінчення навантаження, оскільки ступінь засвоюваності, а також швидкість відновлення енергетичних резервів швидко зменшуються з часом.

Якісне відновлення після важкої тренувальної сесії допомагає в цілому поліпшити показники діяльності спортсменів.

Compress B.I.G.

Розчинний гейнер для бодібілдерів COMPRESS BODYBUILDING INSTANT GAINER – це харчова добавка нового покоління, що містить унікальні високоефективні складники. Призначений для спортсменів, що прагнуть росту м’язової маси та збільшення сили.

Детальніше

Mass Gain

MASS GAIN – гейнер із вмістом білку 20% для запуску відновлення і підтримки росту м’язової маси. Білкова складова представлена 100% концентратом білку молочної сироватки. Вуглеводний комплекс складається із вуглеводів різного виду – ізомальтулози (Palatinose™), глюкози, мальтодекстрину і фруктози.

Детальніше