Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Силові види спорту > Креатини

Продукти на основі креатину

Креатин є органічною сполукою азоту, який в природному вигляді міститься в людському організмі. Людський організм синтезує цю речовину в печінці та нирках за участю амінокислот аргініну, гліцину і метіоніну. Ця амінокислота грає дуже важливу роль при формуванні джерел «негайної» енергії (креатинфосфату). Креатин, що надійшов в організм у формі спортивного харчування, підвищує вміст креатину в м’язах. Це дозволяє організму створювати великі резерви «негайної» енергії. Це дозволяє робити ваше тренування набагато ефективнішим протягом довшого часу. Маючи достатній запас креатину, ви забезпечите собі більш інтенсивний ріст м’язової маси та м’язової сили. Дуже важливим ефектом використання креатину є більш швидке та інтенсивне відновлення після навантаження.

Спільно прийняті креатин і вуглеводи (75-100 г) підвищують засвоюваність креатину в клітинах м’язів, тому ми рекомендуємо приймати їх разом.

Creaport

Creaport містить комбінацію п’яти різних форм креатину, що доповнюють одна одну своїми унікальними характеристиками.

Детальніше

Creatine Monohydrate Creapure

Creatine Monohydrate Creapure® виготовлений із найкращої сировини – Creapure®, ефективність та якість якого перевірені часом. Creatine Monohydrate Creapure® – це 100% чистий креатин у порошковій формі.

Детальніше

Creatine Monohydrate

100% чиста форма харчової добавки, що найчастіше використовується для стимулювання росту м’язової маси і збільшення м’язової сили. Високоефективна і добре засвоювана форма креатину у вигляді порошку.

Детальніше

Kre-Alkalyn

KRE-ALKALYN® – це сучасна запатентована форма креатину. Вирізняється високим рівнем засвоєння і стабільності у організмі. У одній порції міститься 1500 мг креатину. Підходить для спортсменів, які хочуть підвищити м’язову масу і силу.

Детальніше

Creatine Compressed Caps

Незвична форма випуску креатину – у спеціальній капсульній формі – для максимального засвоєння креатину організмом. Ці капсули стійкі до низького рівня pH у шлунку і дозволяють транспортувати креатин у більш сприятливе середовище травного тракту.

Детальніше