Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Силові види спорту > Амінокислоти > Taurine

Taurine

0 оцінок

Призначений для стимулювання організму і, насамперед, роботи головного мозку. Він сприяє зниженню втоми, підвищенню концентрації і покращенню координації рухів. Таурин – основний компонент енергетичних напоїв.

Зберегти та поширити

Призначений для стимулювання організму і, насамперед, роботи головного мозку. Він сприяє зниженню втоми, підвищенню концентрації і покращенню координації рухів. Таурин – основний компонент енергетичних напоїв.

Taurine – стимулятор діяльності і нервової системи та «акселератор» передачі нервових імпульсів (наприклад, збільшення швидкості передачі нервових імпульсів до м’язового волокна – покращення реакції).

Характеристика діючої речовини:

Таурин – замінна амінокислота. Основні функції таурину – стимуляція роботи головного мозку, покращення координації рухів, концентрація, стресостійкість. Таурин допомогає зняти відчуття втоми та виснаження, підвищує концентрацію. Варте уваги також те, що таурин має здатність транспортувати глюкозу до клітин м’язів, що може бути використано для швидкого відновлення. Наприклад, застосування таурину перед силовими тренуваннями підвищує його кількість в крові, що дозволяє під час перерви між підходами транспортувати до клітин м’язів вуглеводи, а це дає можливість кожну наступну серію виконати якісніше і з більшою кількістю повторів. Такий же ефект може бути отриманий і в інших видах спорту, де необхідне швидке відновлення між окремими частинами тренувань або змагань. Дуже важливо додавати таурин у раціон вегетаріанців, оскільки м’ясо – основне джерело таурину.

Призначення:

Під час – стану втоми, інтенсивної фізичної активності, коли необхідна максимальна готовність, коли необхідна стимуляція роботи головного мозку, під час роботи, яка потребує постійної концентрації уваги (складна розумова робота, водії, студенти тощо).

До – загальна концентрації перед виконанням відповідальних задач (презентації, змагання, екзамени тощо).

Для – досягнення відчуття повної готовності до змагань і покращення концентрації під час навчального процесу.

Рекомендоване дозування:

  • Максимальна денна доза – 2 капсули.
  • Для стимулювання розумової і фізичної діяльності – 1-2 капсули за 30 хвилин до активності.
  • При зниженні концентрації і психічній втомі – 1 капсула на день.
  • Не слід перевищувати рекомендоване дозування.

Використання:

  • Відповідно до рекомендованого дозування ковтніть капсули одна за одною, запиваючи їх достатньою кількістю води або спортивного напою.
  • Молоко і алкогольні напої не придатні для запивання капсул.
  • Не розкушуйте і не розжовуйте капсули!
  • Після відкривання продукт слід зберігати при температурі нижче 25°C і вжити протягом 3 місяців.

Упаковка:

  • 120 капсул.

Таурин, желатинові капсули (желатин, барвник діоксид титану).

Харчова добавка призначена для спеціального харчування. Придатний для використання спортсменами. Не містить речовин, що визнані допінгом. Продукт не призначений для вживання дітьми, вагітними та годуючими жінками. Ретельно оберігати від дітей! Зберігати у сухому місці при температурі до 25°C, уникаючи прямого сонячного проміння. Уникати замерзання. Виробник не несе відповідальність за будь-яку шкоду, отриману в результаті неналежного використання або зберігання продукту. Без ГМО.

 

  100 г 1 капсула – 1120 мг
Енергетична цінність 1700 кДж/400 ккал 19 кДж/4,5 ккал
Білки 100 г 1,12 г
Вуглеводи 0 г 0 г
Жири 0 г 0 г
Таурин 89,3 г 1,0 г