Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Силові види спорту > Амінокислоти > BCAA 4:1:1 Tabs

BCAA 4:1:1 Tabs

0 оцінок

Новий підхід до забезпечення організму амінокислотами із розгалудженими ланцюгами для важких силових тренувань. Революційне анаболічне співвідношення незамінних амінокислот – 4:1:1 (L-лейцин, L-ізолейцин, L-валін) – використовується для максимального і тривалого росту м’язів.

Зберегти та поширити

Ми презентуємо абсолютно новий підхід до забезпечення організму амінокислотами із розгалудженими ланцюгами для важких силових тренувань. Революційне анаболічне співвідношення незамінних амінокислот – 4:1:1 (L-лейцин, L-ізолейцин, L-валін) – використовується для максимального і тривалого росту м’язів. У підсумку ми пропонуємо вам необмежену концентрацію і співвідношення амінокислот із розгалудженими ланцюгами! Дозвольте вашим м’язам скористатися довготривалим постачанням анаболічних речовин, що пришвидшують ваш шлях до мети. Вперше на ринку!

BCAA 4:1:1 Tabs призначений виключно для спортсменів, що важко та інтенсивно тренуються, що прагнуть досягти максимального росту м’язової маси у поєднанні із пролонгованим ефектом.

Що більш інтенсивні ваші тренування, тим більше ваші м’язи споживають незамінної амінокислоти L-лейцину! М’язові тканини надають перевагу L-лейцину порівняно до двох інших амінокислот із ряду амінокислот із розгалудженими ланцюгами. Якщо ви тренуєтеся дуже інтенсивно, використання L-лейцину відбувається в 4 рази швидше! Однак, щоб забезпечити максимальний ступінь засвоєння незамінних амінокислот, важливо постачати їх до організму всі разом у правильному співвідношенні! Революційне співвідношення 4:1:1 надасть вам те, що ви очікуєте від ваших тренувань – твердіші та сильніші м’язи.

L-лейцин з усіх трьох амінокислот із розгалудженими ланцюгами відповідає за стимуляцію синтезу білку у м’язових тканинах, і саме тому важливо підтримувати правильне співвідношення незамінних амінокислот у організмі. Комплекс амінокислот повинен містити L-лейцин у більшому обсязі, ніж інших амінокислот. L-валін та L-ізолейцин допомагають зокрема підтримувати баланс азоту у м’язах і забезпечувати якісне відновлення ушкоджених тканин (руйнування волокон може траплятися у ході інтенсивного тренування). Якщо у вашому організмі недостатньо якісні джерела амінокислот для відновлення ушкоджених тканин, тоді відновлення буде відбуватися за рахунок менш цінних сполук, що призводить до обмеження інтенсивності тренувань. І, як результат, це також обмежить ріст м’язової маси. Щоб уникнути цієї неприємної ситуації, важливо дотримуватися правильного дозування та співвідношення амінокислот із розгалудженими ланцюгами.

BCAA у співвідношенні 4:1:1 забезпечує неперевершено високий рівень синтезу м’язового білку. А завдяки революційному співвідношенню амінокислот досягається відтермінування настання втоми, що природним шляхом виникає під час тренувань.

Рекомендоване дозування:

 • Приймайте продукт відповідно до вашої ваги:
  • ваша вага до 90 кг – вам необхідно приймати 6 таблеток на день;
  • ваша вага у проміжку між 90 кг і 120 кг – вам слід приймати 8 таблеток на день;
  • ваша вага більше 120 кг – вам слід приймати 10 таблеток на день.
 • З метою підвищення результативності тренування приймайте половину вашої денної дози за 45-60 хвилин до тренування.
 • З метою максимального стимулювання відновлення приймайте другу половину денної дози безпосередньо після тренування. 

Використання:

Відповідно до рекомендованого дозування ковтніть таблетки одна за одною, запиваючи їх достатньою кількістю води. Не слід використовувати алкоголь та молочні напої для запивання таблеток. Не розкушуйте таблетки! Після відкривання продукт слід зберігати при температурі до 25°C і вжити протягом 3 місяців.

Упаковка:

 • 100 таблеток;
 • 300 таблеток.

L-лейцин, допоміжна речовина мальтодекстрин, L-ізолейцин, L-валін, допоміжні речовини – карбоксиметилцелюлоза, гідроксипропілметилцелюлоза, діоксид кремнію і стеарат магнію).

Продукт призначений для спеціального харчування. Не призначений для вживання дітьми, вагітними та годуючими жінками. Ретельно оберігати від дітей! Не містить речовин, що визнані допінгом. Зберігати у сухому місці при температурі до 25°C, уникаючи прямого сонячного проміння. Уникати замерзання. Виробник не несе відповідальність за будь-яку шкоду, отриману в результаті неналежного використання або зберігання продукту. Без ГМО.


100 г 1 таблетка
Енергетична цінність 1267 кДж/298 ккал 25 кДж/6 ккал
Білки 51 г 1 г
Вуглеводи 23,5 г 0,5 г
Жири 0 г 0 г
L-лейцин 50 г
L-ізолейцин 12,5 г 0,25 г
L-валін 12,5 г 0,25 г

1 таблетка: 2000 мг

Вага: 600 г