Shop О компании Сотрудничество Где купить? Спортивное питание
Shop
Нутренд > Циклические виды спорта

Советы

 • 2/07/2019Паратріатлон для спортсменів з вадами зору

  Тріатлон - це олімпійський вид спорту (впроваджений у програму О. I. іще у Сіднеї 2000 року), що складається з безперервного триборства у вигляді 1500 м плавання, 40 км велосипедного етапу по шосе та бігу довжиною у 10 км (olympic distance).

 • 7/11/201810 ошибок новичков в беге. Часть вторая

  Бег для новичков - спортивное питание NUTREND продолжает публикацию тренерских секретов для тех, кто готов стать успешным начинающим бегуном.

 • 22/10/201810 ошибок новичков в беге. Часть первая

  Бег для новичков - спортивное питание NUTREND предлагает несколько тренерских секретов для тех, кто готов стать успешным начинающим бегуном.

 • 5/04/2018Жири або вуглеводи: що саме зменшувати у раціоні? Остаточна відповідь

  Хочете втратити зайву вагу: відразу потрібно урізати хліб, макарони і фрукти? Або знизити вживання сиру, горіхів і авокадо? Ви будете здивовані результатами річного тестування більше ніж 600 людей.

 • 28/03/2018Завтраки перед тренировкой - что кушать?

  Кажется, весна окончательно вступает в свои права! По окнам тарабанит дождь вместо снега, и начинают появляться эти весенние ни с чем не сравнимые желания… Вставать раньше, активничать дольше, пробовать что-то новое. В частности - новые завтраки перед тренировкой.

 • 28/02/2018Спортпит для новичков - с чего начать?

  Спортивное питание для новичков в Украине - с чего начать и как сделать правильный выбор? Чтобы успешно решить задачу - похудель/накачаться к лету?

 • 16/02/2018Триатлон: стартовый костюм - как выбрать триатлонку?

  Как выбрать стартовый костюм для триатлона? Cегодня мы раскроем тему триатлонок, они же стартовые костюмы, они же трисьюты. До весны осталось всего ничего, а это значит, что сезон не за горами!

 • 22/01/2018Пілоти Buggyra IRS: сьогодні на землі було реальне пекло!

  Після відмінного проведеного дев’ятого етапу наші екіпажи знову повертаються до роботи. Організатори змагань назвали трасу від Сальти до Белену як саму складну із другої половини Ралі Дакар. Наші пілоти Мартін Шолтіс і Мартін Коломи її вже проїхали та потрапили у першу десятку!

 • 19/12/2017Харчування в тріатлоні - поради та рекомендації

  Біг, плавання, велосипед, спортзал - це не все, що потрібно для успішного спортсмена-тріатлоніста. Харчування - це один з найважливіших компонентів нашого життя, а особливо для людей з постійним фізичним навантаженням.

 • 10/11/2017Транзитна зона у триатлонi: поспішив - людей насмішив!

  Міжсезоння у самому розпалі, час для розбору польотів настав. Минув стартовий сезон, а у нашому полку прибуває. Все більша кількість людей цікавиться і йде у триатлон. Це циклічний вид спорту, нелегкий фізично і технічно але дуже цiкавий. Треба не тільки вправно пливти, крутити та бігти, а ще й вміти технічно робити переходи між цими видами.