Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Силові види спорту > Події > Кроссфіт Україна: Оксана Оробець (…

Кроссфіт Україна: Оксана Оробець (Київ) чемпіонка України!

7 July 2014

Кроссліфт в Україні має нову Чемпіонку! Кіровоград визначив найсильніших майстрів кроссфіта країни як серед чоловіків, так і серед прекрасної половини людства.

Місцем проведення змагань з кросліфта став Дендропарк - улюблене місце відпочинку мешканців та гостей Кіровограда. 

Пекуче сонце стало додатковим випробуванням для спортсменів, що пройшли восьмигодинний марафон кроссліфта до кінця. 

Атлети пройшли два комплекси в попередньому раунді і два у фіналі, куди вийшли 12 чоловіків і 6 дівчат. 

Серед одинадцяти дівчат, що взяли участь у змаганнях, увага публіки була прикута до зірки світового фітнесу Оксани Оробець з команди спортивного харчування Nutrend.

Побачити Оксану серед учасниць чемпіонату України з кроссфіту стало великим сюрпризом. Але на цьому приємні сюрпризи не закінчилися. Продемонструвавши чудову підготовку і проявивши неймовірну волю до перемоги, Оксана Оробець з Києва здобула впевнену перемогу. Більше того, своє спортивне майбутнє Оксана пов'язує саме з кроссфітом в Україні.

Переможцем чемпіонату України серед чоловіків став Артем Кириченко. Всього за медалі серед чоловіків змагався 21 спортсмен. 

Турніри з кроссфіту в Києві та Україні проводяться не так часто, як хотілося б, і змагальний рух тільки набирає обертів в країні, тож були певні нюанси в організації та в суддівстві. 

У непростий для країни час Сергій Коломойцев і його команда однодумців взяли на себе сміливість провести всеукраїнські змагання, за що їм великий респект і подяка від усіх шанувальників цього виду спорту. 

За матеріалами журналу "Железный мир" 2014

Кроссфіт Київ, Україна: спортивне харчування ТМ Nutrend щиро вітає Чемпіонку Оксану Оробець та бажає їй нових спортивних звершень!