Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Силові види спорту > Події > Кросфіт у Києві: перший офіційний …

Кросфіт у Києві: перший офіційний Кросфіт-турнір в Україні

4 February 2015

Спортивне харчування NUTREND запрошуємо відвідати перший всеукраїнський офіційний турнір з кросфіт – CrossFit Showdown 2015, що відбудеться 7-8 лютого в спортклубі DOG & Grand CrossFit (Київ, Московський проспект, 6).

Почесні гості: Даниленко В.В (голова постійної комісії Київради з питань сім'ї, молоді та спорту), Президент Федерації Американського футболу України Кравченко Андрій, запрошені представники Міністерства спорту, а також колишній Міністр спорту Булатов Д.С.

Серед учасників події – учні (та їх тренери) відділення греко-римської боротьби Київського спортивного ліцею-інтернату, їм будуть вручені подарунки з метою оздоровлення та покращення спортивних результатів.

Кількість спортсменів: близько 50

Структура турніру з кросфіту (Київ) двоетапна:

1) Кваліфікація. Після першої кваліфікаційної схеми відбираються близько 15 найсильніших чоловіків та 12 жінок

2) Змагальні схеми та фінал, котрі визначать найпідготовленіших чоловіка та жінку України.

Місце проведення та організатор турніру – спортклуб DOG & Grand CrossFit, Московський проспект 6 (метро Петрівка).

Кросфіт у Києві та Україні

Кросфіт – унікальний вид фітнесу, мета якого – створення здорового всебічно підготовленого атлета. В Європі та США методику кросфіт використовують у підготовці олімпійських та професійних спортсменів, готують військові, поліцейські та інші підрозділи особливого призначення.

Разом з тим, кросфіт чудово масштабується і для людей менш підготовлених, у тому числі похилого віку та з вадами здоров’я. У час, коли фізична та моральна витривалість є вирішальною, актуальність функціонального тренінгу неможливо переоцінити: кросфіт виховує атлетів з волею до перемоги та постійного самопокращення.

Спортклуб DOG & Grand CrossFit – це перший спортклуб України з афілійованою зоною для кросфіт з ліцензією від CrossFit Community.

Купити спортивні добавки для кросфіту та інших видів спорту в Києві та по всій Україні від ТМ NUTREND ви можете в магазинах спортивного харчування наших офіційних партнерів.