Shop
Нутренд > Силовые виды спорта > События > Спортивне харчування Львів: Кубок …

Спортивне харчування Львів: Кубок України з бодібілдингу та фітнесу

30 Апреля 2014

У Львові розіграно 24 комплекти нагород IFBB/ФББУ Кубка України з бодібілдингу, класичного бодібілдингу, фітнесу, бодіфітнесу, фізик та фітнес-бікіні.

Цей старт став другим етапом відбору на Чемпіонат Європи, який відбудеться 14-19 травня в Іспанії. Незабаром керівництвом Національної Федерації бодібілдингу та фітнесу України буде оголошений список збірної України для участі в майбутньому Чемпіонаті Європи.

Змаганням передувала церемонія відкриття Кубка України, яскравою подією якої став факт вручення золотої медалі ФББУ за великий внесок у розвиток бодібілдингу в Україні президенту Львівської обласної федерації бодібілдингу та фітнесу Володимирові Богданову.

У перший день Кубка України було розіграно 12 комплектів медалей. У юніорських категоріях чемпіонами стали: Олександр Бондар (бодібілдинг до 80 кг), Павло Мараховський (бодібілдинг понад 80 кг), Олег Гулянскій (класичний бодібілдинг) та Євгенія Супрун (фітнес бікіні). З-поміж ветеранів бодібілдингу перемогу святкував Павло Черноус.

У менс-фізик здобули перемогу Дмитро Пустовий (до 175 см ) і Сергій Кравченко (понад 175 см).

Володаркою Кубка України-2014 в категорії вуменс фізик стала чинна чемпіонка світу Ольга Чорноус. У бодіфітнесі до 165 см Анастасія Говеєва випередила срібного призера Чемпіонату світу-2013 Тетяну Парамонову, якій дісталося «срібло» Кубка України. Бронзовий призер минулорічного Чемпіонату Європи Олена Чумакова стала найкращою у високій категорії бодіфітнесу.

Юрій Зимогляд та бронзовий призер Чемпіонату Європи-2013 Олег Какорин стали володарями Кубка України-2014 в категоріях до 175 см і понад 175 см класичного бодібілдингу.

На другий день змагань спортсмени розіграли також 12 комплектів нагород Кубка України у фітнесі, фітнес-бікіні та бодібілдингу.

В абсолютній категорії жіночого фітнесу перемогу святкувала найбільш титулована спортсменка категорії, володарка Кубка світу та призер Чемпіонату світу Ольга Демчук. Друге місце зайняла бронзовий призер Чемпіонату світу серед юніорів Анастасія Коваль, що спричинило бурю несправедливих обурень серед глядачів. Причиною всьому стала чудова довільна програма Анастасії, котра викликала найбільший захват у глядачів. У першому раунді Анастасія Коваль отримала беззастережну першість, однак у раунді порівняння тіла, розгубила його і отримала невисокі оцінки. Нагадаємо, що в фітнесі однакову цінність мають обидва раунди - як довільна програма, так і порівняння тел. Підсумкові результати дозволили Анастасії Коваль зайняти друге місце, а чемпіонкою стала Ольга Демчук. Третє місце в активі киянки Катерини Спєвакової.

У чоловічому фітнесі за медалі боролися шість спортсменів. Шикарні довільні програми показали імениті Назар Хархун (фіналіст Чемпіонатів світу та Європи) і Федір Хашалов (чемпіон Європи-2013, володар Кубка світу-2012, багаторазовий призер Чемпіонатів світу та Європи). По складності елементів, як і в раунді тіла, Федір Хашалов у черговий раз перевершив свого товариша по збірній Назара Хархуна. У Федора - «золото» , в Назара - «срібло». Чемпіон Європи-2013 серед юніорів Сергій Гордєєв на третій позиції.

У трьох категоріях фітнес-бікіні беззаперечні перемоги здобули Катерина Ткаченко (до 163 см), призер Чемпіонату світу, «Арнольд Класік» та «Олімпія Аматор Бікіні» в 2013 році Ольга Вязметінова (до 168 см ) і абсолютна чемпіонка Кубка світу-2013, бронзова призерка Чемпіонату світу та Європи у 2013 році Алла Семенова (понад 168 см).

У чоловічому бодібілдингу запам'ятався виступ Романа Ющенка, який позбувся декількох кіло в порівнянні з київським кубком, став якісніше і здобув перемогу в категорії до 75 кг.

48-річний ветеран з Черкас Андрій Ященко у впертій боротьбі за «золото» категорії до 80 кіло зміг обійти багаторазового чемпіона країни сумчанина Максима Черненка.

На радість львів'янам перемогу в категорії до 85 кг здобув місцевий атлет Олег Кривий. Не можна не відзначити й хорошу форму та виступ срібного призера киянина Ярослава Хникова.

Явним лідером нечисленної категорії до 90 кг був Віталій Каленський. Підсумком «заруби» у категорії до 95 кг стала наступна розстановка по місцях: Павло Пронтенко - чемпіон! Андрій Могер на другому місці. Сергій Панчук третій.

У бодібілдингу, як і в багатьох інших видах спорту, найпрестижнішої є суперважка вагова категорія. У Львові черговий чемпіонський титул в батлі супертяжів завоював Артур Ковальов з Донецька. Легендарний Анатолій Кудлай не зміг збільшити кількість перемог на національних кубках та чемпіонатах до сімнадцяти. Цього разу дніпропетровський спортсмен завоював срібну медаль. Респект Анатолію за виставлену форму, майстер-клас для молоді та спортивне довголіття! Третім призером у категорії +95 кг став Юрій Бучелла.

У командному заліку перемога в активі представників київської школи бодібілдингу.

Спортивне харчування з Європи TM NUTREND щиро вітає всіх переможців з високими спортивними досягненнями та бажає подальших звершень! Купити спортивне харчування у Львові для бодібілдингу, фітнесу та інших видів спорта можна в офіційних партнерів "Нутренд".