Shop Про компанію Співпраця Спортивне харчування
Shop
Нутренд > Силові види спорту > Протеїнові батончики

Протеїнові батончики

Протеїнові батончики є належною харчовою добавкою для будь-яких спортсменів, які піклуються про оптимальне забезпечення організму білками протягом дня. Вони не тільки цінні своїми діючими речовинами, але і завдяки своєму збалансованому складу і вишуканого смаку вони стануть чудовим заохоченням перед тренуванням. Отримай задоволення від снеків в будь-який час дня. Батончики втамують ваш голод і відновлять запаси необхідних поживних речовин.

Protein bar

Протеїновий батончик з відмінним смаком та ідеальним співвідношенням білків і вуглеводів (1:2) з точки зору нарощування м’язової маси. Батончик з банановим, мигдалевим і шоколадним смаком вкриті чорним шоколадом, ванільний і кокосовий смаки – молочним шоколадом, а полуничний – йогуртовою глазур’ю.

Детальніше

Deluxe protein bar

Новий протеїновий батончик із високим вмістом білку, низьким вмістом цукру та різномаїттям вишуканих смаків.

Детальніше

Excelent Protein bar

Вишуканий двошаровий протеїновий батончик з ягодами, фруктами або горіхами, вкритий молочним шоколадом або йогуртовою глазур’ю. Excelent Protein bar містить 24% білку і 43% вуглеводів, амінокислоти із розгалудженими ланцюгами (BCAA) та замінну амінокислоту L-глутамін. Чудовий вибір для всіх – як для тих, хто активно тренується, так і для тих, хто шукає заміну традиційним солодощам. Ви будете вражені дивовижним смаком!

Детальніше

Low Carb Protein Bar 30

Протеїновий батончик для бодібілдінгу та фітнесу. Протеїновий батончик із високим вмістом білку та низьким вмістом вуглеводів. Ви можете вибрати один із чотирьох вишуканих смаків, кожен з яких вкритий справжньою шоколадною глазур’ю: нуга, манго, фісташки, шоколад.

Детальніше

Evoq

Протеїновий батончик EVOQ своїм складом і смаками перевершить усе, що ви колись раніше пробували. EVOQ має високий вміст білку (21 г), низьку кількість вуглеводів і зацікавить будь-кого, хто стежить за найновішими трендами у харчуванні. Цинк і високоцінне молозиво (один із найкоштовніших інгредієнтів) роблять цей батончик безумовним лідером ринку.

Детальніше